کسب و کار ما حفظ و بهبود زندگی انسانها است . ملاک سنجش همه کارهای ما میزان موفقیت در دست یابی به این هدف است ************* هدف غایی برگ زرین خدمت صادقانه به جامعه ، از طریق عرضه فرآورده و خدماتی است که از نظر کیفیت عالی و از نظر قیمت برای مشتریان منصفانه باشد ****** کانون آگهی تبلیغاتی برگ زرین

 

بنام خدا
نام شما باید بماند و پیام شما باید برسد. 
با عرض ادب و احترام 
برج نشینی در منطقه 22 (غرب تهران) به سرعت در حال گسترش می باشد طبق بررسی و مطالعات کارشناسان این کانون در حال حاضر نزدیک به 16 هزار خانوار ساکن می باشند .

با تکمیل و راه اندازی بقیه برج ها در 3 الی 5 سال آینده این مقدار به 30000 خانوار هم افزایش خواهد یافت.
این موضوع می تواند بازار بسیار جوان و بکر برای رونق کسب و کار شما و نوید آینده بهتر اقتصادی برای فعالیت شما عزیزان می باشد .

در همین راستا برگ زرین (یار و همکار قدیمی شما در حفظ و رونق کسب و کارتان) نزدیک 6 ماه بود که با برگزاری جلسات متعدد و کار کارشناسی و با تعامل و همفکری و برگزاری جلسات متعدد با مدیران و هیئت مدیره محترم برجها توانست توجه ، اعتماد و موافقت بیشتر مدیران برجها را برای توزیع واحد به واحد اخذ نماید . همانطور که می دانید ورود به برجها با توجه به بار امنیتی و مسئولیت هیئت مدیره و لابی من ها کار آسان و ساده ای نیست و باید بسیار مورد اعتماد باشیم و یا کسب توجه و اعتماد نماییم.

لذا اولین ویژه نامه مخصوص برج ها با 168 صفحه در شهریور چاپ و با موفقیت کامل توزیع هم گردید و مقرر شد در هر ماه چاپ و توزیع گردد .

جذب آگهی تا 15 ام هرماه زمان توزیع 20 ام ای 30 ام هر ماه خواهد بود 

ضمنا سایت b-zr.com (بانک اطلاعاتی مشاغل غرب تهران ) منبع کامل و جامع برای درج آگهی های کسب و کارهای معتبر و موثق مناطق غرب تهران با امکان جستجوی پیشرفته و آنلاین و همیشه در دسترس تکمیل خواهیم نمود .

برای مشاهده آنلاین آخرین ویژه نامه چاپ شده  اینجا کلیک نمایید . ترجیحا در Google Chrome

برای شرکت در قرعه کشی ماهیانه ساکنین برج ها اینجا کلیک فرمایید .

برای مشاهده اسامی آخرین برندگان قرعه کشی ویژه نامه برج ها اینجا کلیک فرمایید .

با تشکر و قدردانی مدیریت و کارکنان برگ زرین

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درج آگهی با مشاور خود و یا با تلفن های 44712105 - 44735764 - 44758040 - 44758050 تماس حاصل فرمایید  

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

 

EF4 JOOMLA-MONSTER FRAMEWORK DEBUG INFORMATION

1. onBeforeCompileHead event START

2. onBeforeCompileHead event END