چاپ تیشرتReviewed by Webmaster on Sep 9Rating:

اگر به دنبال این هستین که متن یا عکس دلخواه خود را روی تیشتر چاپ کنید شرکت ما در خدمت شما میباشد. چاپ عکس روی تیشرت برای بیان عقاید و علایق فرد را نشان می دهد. همچنین اگر شرکتی دارید میتوانید با چاپ شعار و لوگو شرکت خود بر روی لباس های کارمندان می توانید یک تبلیغات مانند بیلبورد برای خود انجام دهید بی شک همچین تبلیغی هم ماندگار تر نسبت به تبلیغاتی کاغذی مانند پوستر و تراکت می باشد و هم خیلی هزینه کمتری نسبت به سایر تبلیغات دارد.

مجتمع چاپ برگ زرین با پیشرفت صنعت چاپ هم مسیر شده و امروزه خود را به دستگاه های جدید چاپی مانند چاپ تصویر یا متن روی تیشتر و هم چنین چاپ روی لیوان مجهز کرده است.

مراحل چاپ ما به این روال می باشد که شما مشتریان عزیز با شرکت ما تماس حاصل می فرمایید تا یک مشاوره کوتاه و مخصر در مورد نوع چاپ بر روی تیشرت گفتگو کنیم و در ادامه رنگ لباس و سایز های لباس از طرف شما انتخاب می شود ، حال اگر امکان خرید لباس مدنظر شما از طرف شرکت امکان پذیر بود شرکت خرید لباس را برعهده می گیرد در غیر اینصورت شما مشتریان عزیز لباس خریداری و به شرکت تحویل می دهید . لوگو و متن دلخواه شما را طراحی و بر روی تک تک لباس ها چاپ می کنیم.

چاپ تیشرت تبلیغاتی