درباره ما

چاپ است که آثار ، محصولات ، خدمات و نام و یاد شما را جاودانه می سازد .

مجتمع چاپ و کانون آگهی تبلیغاتی برگ زرین در سال 1382 تاسیس گردید . این کانون ابتدا در منطقه 22 غرب تهران  شروع به فعالیت نمود . با مرور زمان و کسب تجربیات لازم ، همراه با مطالعه و استفاده از تحقیقات روز اساتید و

بزرگان چاپ و تبلیغات و تلفیق هنرمندانه بین این دو مقوله موفق گردید جامع ترین و کارامدترین سیستم چاپی روز را تهیه و به نیازهای طراحی ، چاپی و تبلیغاتی مشتریان جواب  بهینه ارایه نماید .وهمچنین آگهی نامه برگ زرین به  یکی از قویترین مجله های تبلیغاتی غرب تهران  به عنوان مرجع مهم مردم برای رفع نیازهای روزمره شان قرار بگیرد.

این مجموعه توانسته با جمع نمودن بهترین طراحان و گرافیست ها و همچنین متخصصان صنعت چاپ و نشر ، خود را به عنوان بازوی قدرتمند شرکت ها و موسسات بزرگ  در صنعت گرافیک ، طراحی ، چاپ و شناخت،بازاریابی و فروش محصولات و خدماتشان مطرح نماید .

مدیریت و کارکنان این مجموعه همیشه افتخارشان به گفتار و کردارشان می باشد صداقت در گفتار و خلوص در رفتار همراه با روش های علمی و کارشناسی شده اصل اساسی این کانون بوده .این کانون بقاء و رشد موسسه تان را در دنیای پر تلاطم و دگرگون فعلی تعهد و تضمین می نماید.

اگر به فراتر از محدوده ای که برای خود ساخته اید می اندیشید با ما تماس بگیرید .

افتخار ما این است قویترین و کارآمد ترین نهاد ها و موسسات را در غرب تهران راهبری وخدمت رسانی کرده ایم .امیدواریم شما نیز به جمع مشتریان محبوب ما بپیوندید .

با تشکر کارکنان و دستندرکاران مجتمع چاپ برگ زرین.

 

مدیر و صاحب امتیاز : مهندس حسن پرویز

با مجوز رسمی از وزارت ارشاد.

شماره مجوز 8/21818/2801

چاپ برگ زرین
چاپ برگ زرین

لوگو شرکت برگ زرین