چاپ روی تیشرت و لباس

اخذ آنلاین و حضوری سفارش چاپ روی انواع مختلف لباس ،تیشرت، پارچه تریکو ، لباس کار ، لباس سازمانی ، لباس کارگاهی ، لباس بیمارستانی و شرکتی با چاپ متن و تصویر دلخواه در تعداد دلخواه قابل سفارش می باشد. ارسال به تمام نقاط کشور. 

قیمت انواع چاپ روی لباس و تیشرت در سال 1401 (قیمت به تومان)

ما در مجتمع چاپ برگ زرین خدمات زیادی به مشتریان در حوزه چاپ ارائه می دهیم یکی از خدمات ما ، چاپ روی تی شرت و لباس می باشد ، اگر شما به دنبال شرکتی جهت طراحی و چاپ روی تیشرت و لباس خود هستید ما در خدمت شما هستیم. کافی هست طرح مورد نظر را برای ما ارسال کنید یا جزئیات طرحی که مدنظر دارید را به تیم طراحی بگویید تا برایتان طراحی انجام شود و در ادامه سایز تی شرت و نوع تیشرت را انتخاب کنید و ما در کوتاه ترین زمان سفارش شما را آماده و برایتان ارسال خواهیم کرد.

جهت سفارش می توانید از راه های ارتباطی زیر اقدام فرمایید. 

خانم نجفی همراه و واتساب : 09196852631 تلفن شرکت خانم هاشم پور 50 -02144758040
سفارش از طریق پیام رسان (تلگرام-واتساپ-سروش) 09396112596

شما نیز می توانید تیشرت و لباس مورد نظر را برای ما ارسال و یا بصورت حضوری تحویل دهید و طرح مورد نظر را با روش مناسب با نوع تیشرت برای شما چاپ کنیم.

چاپ روی انواع تیشرت یقه دار و یقه گرد باقیمت مناسب و تحویل فوری

قیمت چاپ روی تیشرت و لباس

قیمت چاپ روی تیشرت با توجه به تعداد چاپ محاسبه می شود. به عنوان مثال اگر شما یک لوگو در جلوی تیشرت و یک لوگو در پشت تیشرت درخواست چاپ دهید، قیمت چاپ 2 برابر می شود. لیست قیمت چاپ عکس روی تیشرت در جدول زیر قابل مشاهده می باشد. همچنین در تب کناری می توانید سایز بندی تیشرت ها را نیز مشاهده کنید و تیشتر با اندازه درست سفارش دهید.

قیمت چاپ با سایز تیشرت در روش دیجیتال تعداد قیمت قیمت چاپ دو طرف

تیشرت سفید یقه گرد اسپان با چاپ دلخواه

(بزرگسال ،جوانان و نوجوانان)

1 120/000 150/000

تیشرت  یقه گرد  نخ پنبه با چاپ دلخواه

(بزرگسال ،جوانان و نوجوانان)

1 180/000 220/000

تیشرت سفید با چاپ دلخواه

اندازه کودک و نوزاد زیر 14 سال

1 100/000 140/000

تیشرت جودون یقه دار با چاپ دلخواه

(بزرگسال ،جوانان و نوجوانان)

1 220/000 250/000

چاپ  لوگو و پشت نویسی روی لباس کار

( تعداد کم )

1 80/000 140/000

چاپ  لوگو و پشت نویسی روی لباس کار

( تعداد زیاد ) صنعتی

1 توافقی توافقی

تخفیف ویژه برای سفارشات بالا

  سایز S سایز M سایز L سایز XL سایز XXL سایز 3XL
عرض سرشانه 40  42 46 49 52 54
گودی کمر 46 48 50 53 54 57
قد 65 66 67 70 73 75

واحد اعداد بالا به سانتی متر می باشد . cm

یکی از جالب ترین و خاص ترین کار که در این اواخر می توان انجام داد ، چاپ تصویر ، متن و لوگو بر روی تی شرت و لباس ، لباس کار می باشد. ما در مجتمع چاپ برگ زرین با در اختیار داشتن برروزترین تجهیزات برای انجام چاپ روی تی شرت و لباس در خدمت شما هستیم . شما می توانید متن و تصویر مورد نظر را برای ما ارسال کنید و همچنین سایز لباس را مشخص کنید و لباس  چاپ شده را درب منزل تحویل بگیرد . شما می توانید حداقل یک عدد تا بی نهایت سفارش دهید. روش های متنوعی را برای سفارش چاپ روی تی شرت در اختیار شما قرار داده ایم که بهترین روش استفاده از طریق تلگرام و واتساپ می باشد. شما بایستی به شماره 09396112596 را در دفترچه تلفن خود بنام مجتمع چاپ برگ زرین  ذخیره کنید سپس از طریق یکی از نرم افزار ها اقدام به گفتگو آنلاین و سفارش کنید.

در این مجموعه با روش های متنوعی چاپ روی تیشرت و لباس انجام می گیرد .
که با توجه به اندازه ، سایز و رنگ لوگو و تعداد سفارش امکان سنجی نوع چاپ صورت می گیرد .
در ذیل تنوع چاپ در این مجموعه جهت اطلاع بیشتر به صورت مختصر توضیح می دهیم.
1 – سابلیمیشن : این نوع چاپ بیشتر روی پارچه های پلی استر دار و ترجیحا سفید و یا رنگ روشن امکان پذیر است
2 – چاپ کاتری : این نوع چاپ با رول های حرارتی و مخصوص نوشته یا آرم قلم ضخیم می باشد

3 – چاپ کام پرینت : روی رول های حرارتی با اکوسالونت و یا فلت بد چاپ و بسته به نوع لوگو دوربری و روی لباس الصاق می گردد
4 – چاپ سیلک : (پلاستیزول ، اورینت ، پیگمنت ) در این روش طرح و یا لوگوی شما روی توری های مخصوص شابلون گیری و روی پارچه منتقل می گردد
5 – چاپ دی تی اف (DTF) : یکی از روش های نوین و دیجیتال چاپ روی تیشرت است که تکنولوژی آن در این اواخر پا به عرصه صنعت چاپ گذاشته
از محاسن چاپ دی تی اف این است که محدودیتی در تعداد رنگ چاپ و همچنین رنگ و جنس پارچه نیست ولی برای تعداد بالا و کارهای تیراژ دار توجیه اقتصادی در حال حاضر ندارد.

چاپ دیجیتال روی لباس و تیشرت

در روش دیجیتال طرح و لوگوی شما روی لباس به تعداد محدود از یک عدد تا تعداد مورد نیازتان چاپ می شود . که بصورت  سابلیمیشن و مدیا و حتی شابلونی در صورت مقرون به صرفه بودن در این مجتمع امکان پذیر است . از محاسن این روش می توان سفارش به تعداد نیاز و همچنین داشتن تنوع در طرح ها و همچنین تحویل زود هنگام  اشاره کرد . و از معایب آن می توان هزینه نسبتا بالای آن نسبت به چاپ صنعتی اشاره نمود

نمونه کار های چاپ دیجیتال (فوری)

چاپ روی ماسک تبلیغاتی با قیمت مناسب

چاپ صنعتی روی لباس و تیشرت

با توجه به تماس های مختلف و منعدد از تولید کنندکان محترم مختلف لباس از تریکو گرفته تا لباس کار و صنعتی برای چاپ ، این مجتمع اقدام به راه اندازی بخش پذیرش سفارش چاپ صنعتی یا چاپ سیلک برای رفع نیاز این گونه عزیزان با همکاری یکی از اساتید صاحب فن این حرفه  نموده است . که در این مجموعه چاپ روی لباس ، تیشرت ، لباس کار بصورت انبوه هم امکان پذیر می باشد . بیشترین سفارش مناسب برای این کارگاه چاپ تریکو  – چاپ انواع ساک های ورزشی و مسافرتی و لباس کار و ….. می باشد . چاپ در این کارگاه بصورت شابلونی بود و رنگهای مورد استفاده با توجه به نیاز و جنس لباس و یا تلفیق رنگ بیشتر پلاستیزول ، برداشت ، پیگمنت ،  اورینت. برجسته، اکریل. دیسکو، پفکی و …. می باشد .
از محاسن این روش قیمت مناسب و اطمینان بالا نسبت به تمیزی و کیفیت خروجی کار با توجه به انبوه سفارش و رفع مشکلات احتمالی بعد از یک یا چند تا خروجی اول می باشد .که بیشتر برای تولیدکنندگان و عرضه کنندگان لباس و فعالین صنعت پوشاک مناسب می باشد.

برای سفارش چاپ انبوه و صنعتی و استعلام قیمت و مشاوره ویژه تولید کنندگان و عرضه کنندگان صنعت پوشاک می توانید مستقیم با بخش سفارشات آقای پرویز پرویز   09396112596 و یا مدیریت مجموعه آقای حسن پرویز 09126112596 تماس حاصل فرمایید.

نمونه کار های چاپ سیلک

چاپ طرح دلخواه روی تیشرت

بسیار پیش می آید طرحی را در سطح اینترنت پیدا می کنیم یا جزو افرادی هستید خلاق هستند طرح های دلخواهشان را خودشان طراحی می کنند. حال دوست دارید طرح دلخواه خود را روی تیشرت و لباستان چاپ کنید. ما در مجموعه چاپ برگ زرین خدمات چاپ طرح دلخواه روی تیشرت را ارائه می دهیم و شما می توانید هر طرحی که مدنظر دارید را برای ما ارسال و ما بر روی تی شرت و لباس مورد نظر اقدام به چاپ نماییم. قیمت چاپ روی لباس ارزان و مقرون به صرفه می باشد. در نظر داشته باشید که در استان تهران چاپ و ارسال یک روزه می باشد و برای شهرستان ها با پست ، تیپاکس و روش های دیگر ماننده تحویل به ترمینال صورت می پذیرد.

چاپ طرح دلخواه روی تیشرت و لباس در مجموعه برگ زرین

سوالات متداول

بله ، چاپ سویشرت هودی هم انجام می دهیم

هزینه چاپ بر ارسال اندازه و یا تعداد رنگ لوگو و تعداد سفارش و دیگر پارامترها تعیین می گردد
هزینه چاپ هر عدد سابلیمیشن  ، 55 هزار تومن می باشد .
هزینه خود تیشرت (اندازه= بزرگسال، جوانان، نوجوانان) = 85/000 تومن
تیشرت اندازه کوچک و نوزاد = 65/000 هزارتومن
چاپ روی لباس و تیشرت تیره =25-70 هزارتومن

بله چاپ روی لباس تیره البته که با چاپ روی لباس سفید و روشن فرق دارد . مثل نقاشی روی کاغذ سفید و یا نقاشی روی کاغذ تیره
در لباس تیره لوگو تک رنگ روی برچسب با کاترپیلاتر بریده شده و روی لباس با وسایل و پرس حرارتی الصاق می شود و عکس هم روی برچسب خاصی که مخصوص لباس تیره است چاپ و روی لباس الصاق می شود . مثل برچسب های و یا شماره های الصاق شده روی لباس های های ورزشی

تیشرت های دارای مواد پلی استر از معمول ترین و مناسب ترین تیشرت برای چاپ می باشد. که میشه گفت نوعی کوتینگ شده برای چاپ می باشد و همچنین این جنس از تی شرت ها از معروف ترین تیشرت های تبلیغاتی نیز می باشد و بیشر مردم به این نوع تیشرت تمایل دارند.

تیشرت پلی استر – ملانژ – پنبه ای – یقه دار – تیشرت رگلان – تیشرت سفید نخی – تی شرت فسفری – تی شرت بدون آستین- لباس اسپرت

بله ، ما حتی یک عدد تیشرت را چاپ و به آدرس مورد نظر شما با پست ، باربری ،تیباکس ارسال می کنیم .

در تهران حداقل 1 الی دو روز کاری ولی درصورتی که در شهرستان ها هستید حداکثر5 و حداقل 2 روز کار طول می کشد.

بله در صورتی که تعداد کمی سفارش چاپ دارید و می خواهید سریع انجام دهید می توانید به آدرس = تهران، شهرک گلستان غربی ، بلوار کاج ، نبش سروستان هفتم پلاک 58 واحد مجتمع چاپ برگ زرین
مراجعه کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات چاپ روی لباس و تیشرت و … ما برخوردار شوید.

4.2/5 - (5 امتیاز)