چاپ فاکتور

اخذ آنلاین چاپ انواع فاکتور در اندازه و تعداد دلخواه ، قابل ارسال به تمام نقاط کشور

قیمت انواع فاکتور در تیر ماه سال 1401 (قیمت به تومان)

چاپ فاکتور آنلاین

اگر به دنبال چاپ و طراحی اختصاصی فاکتور برای کسب و کار خود هستید ما در مجتمع چاپ برگ زرین در خدمت شما عزیزان هستیم . ما می توانیم خدمات چاپ فاکتور را به دو صورت چاپ دیجیتال (تعداد پایین و تحویل زود و به موقع ) و یا چاپ افست (تعداد بالا، قیمت مقرون بصرفه و تحویل 8 روزه ) برای شما مشتریان عزیز  انجام دهیم و با استفاده از اسنپ(داخل تهران)، پست و تیپاکس ارسال کنیم. هزینه طراحی بصورت جداگانه محاسبه می شود اما در دفعات بعدی برای اقدام به چاپ هزینه طراحی لحاظ نمی شود. فاکتور شما می تواند حداقل یک برگی و حداکثر (نسبت به نیاز شما متغییر می باشد) هر تعداد برگی که بخواهید باشد.

پیشنهاد می کنم از تمام خدمات ما در بخش محصولات دیدن فرمایید.

جهت مشاوره و سفارش فرم اختصاصی با شماره 09366112596 مهندس رسولی تماس حاصل فرمایید.

چاپ فاکتور A4 و A5 ساده و کاربن دار (تک برگی ، دوبرگی ، سه برگی)

چاپ فاکتور تک رنگ مشکی ساده و کاربن دار ncr

فاکتور مشکی A5 و A4

شروع قیمت از 310000 تومان

لیست قیمت فرم سفارش آنلاین
چاپ فاکتور | سفارش آنلاین خدمات چاپ و صحافی فاکتور a5 a4 کاربن لس

فاکتور کاربن دار چاپ مشکی A5 و A4

شروع قیمت از 316000تومان

لیست قیمت فرم سفارش آنلاین
چاپ فوری فاکتور دو رنگ قرمز و مشکی

فاکتور چاپ دورنگ (قرمز و مشکی)

شروع قیمت از 370000 تومان

لیست قیمت فرم سفارش آنلاین
چاپ فوری فاکتور دو رنگ قرمز و مشکی

فاکتور دورنگ کاربن دار (کاربن دار)

شروع قیمت از 376000 تومان

لیست قیمت فرم سفارش آنلاین
چاپ فاکتور کاربن دار با کاغذ تحریر

فاکتور چاپ رنگی A5 و A4

شروع قیمت از 590000 تومان

لیست قیمت فرم سفارش آنلاین
چاپ فاکتور رنگی کاربن دار

فاکتور چاپ رنگی کاربن دار

شروع قیمت از 596000 تومان

لیست قیمت فرم سفارش آنلاین
فاکتور گلاسه سایز a4 و a5

چاپ فاکتور گلاسه A4وA5

شروع قیمت از ….. تومان

لیست قیمت تماس بگیرید
چاپ قبض رسید ، قبض پارکینگ با قیمت مناسب و تحویل فوری

چاپ قبض رسید

شروع قیمت از 310000 تومان  

سفارش قبض رسید
  • هریک بسته فاکتور= 100 برگ
  • فاکتور تک برگی = 100برگ سفید
  • فاکتور 2 برگی = 50 برگ سفید + 50 برگ کاغذ رنگ
  • فاکتور 3 برگی = 33 برک سفید + 33 برگ رنگی + 33 برگ رنگ دیگر

جنس کاغذ برگ اول 80 گرمی سفید از برند های معتبر در بازار می باشد و برگ های دوم و سوم 65 گرم الوان اندونزی می باشد.

فاکتور فروش چیست؟

فاکتور ، که گاهی فاکتور فروش نیز خوانده می شود ، سندی است که توسط یک ارائه دهنده کالا یا خدمات به خریدار ارائه می شود. فاکتور تعهد خریدار را برای پرداخت مشخص می کند که باعث ایجاد حساب دریافتی می شود. به عبارت دیگر ، فاکتور تأیید کتبی توافق نامه خریدار و فروشنده برای کالاها یا خدمات است.

فاکتور فروش به شما کمک می کند ضمن بهبود تصویر شرکت خود ، سوابق دقیق از فروش خود داشته باشید. اگر می خواهید اطلاعاتی مانند مبلغ از پیش تعیین شده و شرایط فروش را اضافه کنید ، یک فاکتور فروش سفارشی خریداری کنید. می توانید فاکتور فروش سفارشی را با طراحی خود را بصورت آنلاین از طریق سایت چاپ برگ زرین سفارش دهید. بنابراین ، اگر ظاهر متمایزی را ترجیح می دهید ، می توانید فاکتورهای فروش خود را به صورت سفارشی طراحی کنید.

مزایای فاکتور فروش

فرم های فاکتور فروش اسناد بسیار مهمی برای مشاغل وابسته به فروش کالا هستند. خرید فرم های فاکتور چند برگی به شما امکان می دهد نسخه ای از آن را به مشتری خود ارائه دهید و یکی را برای سوابق خود نگه دارید.

فاکتور فروش سفارشی هر روز توسط تجارت ها برای معامله در قالب فروش کالا و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجا نمونه هایی از مشاغل که از فاکتورهای فروش استفاده می کنند آورده شده است:

یک فروشگاه عمومی که انواع کالاهای تجاری را به فروش می رساند ، از یک فاکتور رسید با آرم شرکت برای ساختن نام تجاری قوی تر استفاده می کند. فروشگاه هایی که ابزار ، تجهیزات ، مصالح ساختمانی و غیره می فروشد نیز از فاکتور فروش استفاده می کنند. این موضوع اهمیت فاکتور فروش را نشان می دهد.

چه زمانی باید از فاکتور فروش سفارشی استفاده کنیم؟

فاکتورهای فروش سفارشی برای مشاغل شما شخصی سازی شده است و می توانید در هر بار فروش کالایی از خدمات از آن استفاده کنید. برای ثبت جزئیات فروش مانند شرح مورد موجود ، تاریخ ، نام خریدار ، آدرس و سایر موارد مربوط به فروش استفاده می شود. آن ها از کاغذهای کربن لس ساخته شده اند ، بنابراین مشتری می تواند نسخه ای از آن را دریافت کند و شما یکی را برای سوابق خود نگه دارید.

نحوه طراحی فاکتورهای فروش

آیا می خواهید فاکتورهای فروش را بصورت آنلاین سفارش دهید؟ ما طیف گسترده ای برای فاکتورها و برگه های فروش سفارشی برای برآورده ساختن نیازهای شما در اختیار داریم. چه به فرم های 2 برگی و چه فاکتورهای 3 برگی نیاز داشته باشید ، مجتمع ما می توانند همه نیازهای مشتریان را فراهم کنند. بنابراین اگر به فاکتور فروش سفارشی نیاز دارید ، ما به شما کمک می کنیم. ما در تمام مراحل کار با شما در ارتباط خواهیم بود تا از صحت تمام اطلاعات و مطابقت فاکتورهای شما با هویت برند خود اطمینان حاصل کنید.

فاکتورها به صورت کتابچه با 100 برگ در هر بسته چاپ و ساخته می شوند. شما این گزینه را خواهید داشت که تعداد قطعات ، شماره گذاری ، اندازه ، مقدار ، رنگ و غیره را انتخاب کنید. ما طیف گسترده ای از الگوها را ارائه می دهیم ، بنابراین آنچه که طبق سلیقه و نیاز شما است را انتخاب نمایید. شما همچنین می توانید فاکتورهای فروش را به صورت تمام رنگی سفارش دهید. شایان ذکر است که خدمات چاپ فاکتور مجتمع زرین مقرون به صرفه ، حرفه ای و با کیفیت عالی است.

مشخصه برجسته مجتمع چاپ برگ زرین ، تعهد آن ها در ارائه محصولات برتر است که تضمین می کند شما بهترین قیمت را برای یک محصول دریافت می کنید. فاکتورهای فروشی که در مجتمع زرین طراحی و چاپ می شود هم در اندازه A4 و هم در اندازه A5 قابلیت سفارشی شدن دارند.

تفاوت قبض رسید و فاکتور فروش

در بعضی از کسب و کار ها مشاهده می شود که پولی یا شی داخل شرکت رد و بدل می شود و طرفین برای اینکه تایید کنند آن شی را دریافت کرده اند یک برگه به نام قبض رسید به شخص دیگر ارائه می دهد. امروز از قبض ها بیشتر در پارکینگ خودرو استفاده می شود. قبض رسید نسبت به فاکتور فروش اکثر در اندازه دسته چک و یا اندازه A6 14.5*5 طراحی می شوند.  در صورتی که نیاز به چاپ قبض دارید باز می توانید بصورت آنلاین در سایت ما سفارش دهید.

تقویت مارک تجاری با استفاده از فاکتور فروش سفارشی

اغلب اوقات ، چاپ نام تجاری روی فاکتورهای فروشتان می تواند اقدامات ظریفی باشد که شما در جهت دستیابی به شناخت برند خود انجام می دهید. کارهای کوچک مانند شخصی سازی دفتر رسید شما با آرم کسب و کار شما می تواند تا حد زیادی باعث تقویت نام تجاری شما در ذهن مشتریان شود. از این گذشته ، هر بار که رسید دریافت می کنند ، آرم شما را نیز می بینند.

شخصی سازی فاکتور فروش با نام کسب و کار شما نمای کاملاً حرفه ای دارد که تجارت شما را توسعه می دهد و آن را بیشتر و بهتر به مشتریان می شناساند. رسیدهای شخصی می تواند به شما کمک کند تا شما را با شرکت های بزرگ تر که ممکن است منابع بیشتری در دسترس داشته باشند قابل مقایسه کند.

مجتمع چاپ برگ زرین به کیفیت محصولات و خدمات عالی که ارائه می دهد افتخار می کند. این مجتمع انواع فاکتورهای تک رنگ ، رنگی و فاکتور کاربن دار چاپ رنگی را ارائه می دهد.

طراحی و چاپ فاکتور ارزان

تیم کاربلد و مجرب مجتمع زرین با آشنایی کامل به امور چاپ و با دارا بودن تجربه کاری طرح مورد نظر مشتریان را طبق سلیقه ی آن ها طراحی می نماید. چاپ فاکتور ارزان تحریر تک برگی ، دو برگی و سه برگی از جمله فاکتور های قابل عرضه در این مجموعه می باشد.

فاکتور تحریر برعکس فاکتور کاربن لس جهت کپی کردن به کاربن نیاز دارد. در این مجتمع برای چاپ فاکتور فروش از کاغذهای تحریر و کاربن با کیفیت استفاده می شود. فاکتورهایی که در این مجموعه چاپ می شوند بسیار با کیفیت و صحافی شده هستند. این فاکتورها روی کاغذ 80 گرم چاپ خواهند شد.

فاکتورهای فروشی که در این مجتمع چاپ می شود در اندازه A4 وA5  در دسترس هستند. البته این امکان وجود دارد که فاکتور فروش با توجه به نیازهای مشتریان سفارشی و اختصاصی طراحی و چاپ شود.

توضیح بیشتر

سوالات متداول

طراحی فاکتور هم انجام می دهید ؟

برگ زرین در صورتی که نیاز به طراحی داشته باشید ، با دارا بودن تیم مجرب ، فاکتور دلخواه شما را طبق نظر و سلیقه شما طراحی می نماید.

فاکتور های کاربن دار بدون نیاز به کاربن می باشند و دیگر نیاز نیست برای اینکه اطلاعات برگه نخست در برگه دوم نوشته شود از کاربن استفاده کنید. فقط برگه اول خاصیت کاربن دار می باشد.

شما می توانید متن+تصویر و… را از طریق تلگرام ، واتساپ و ایمیل برای ما ارسال کنید و تا فاکتور با اطلاعات شما طراحی و برای شما ارسال شود بعداز تایید شما فاکتور چاپ میشود.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه محصول و مراجعه به قسمت نحوه سفارش ، از روش های پرداخت هزینه که درآنجا قید شده است ، برای پرداخت هزینه چاپ اقدام فرمایید.

خیر ، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خودش انجام می شود و ارزش واقعی طرح ایده است انجام این کار امکانپذیر نمی باشد.

3.7/5 - (36 امتیاز)