خانه » چاپ فاکتور

چاپ فاکتور

سفارش آنلاین چاپ فاکتور فروش با قیمت ارزان و سفارش تیراژ پایین و همچنین طراحی فاکتور در مجتمع چاپ برگ زرین امکان پذیر می باشد. شما می توانید فاکتور قبضی اندازه دسته چک یا در ابعاد A3 ,A4,A5,A6 سفارش دهید.
در مجموعه ما فاکتور به دو صورت چاپ دیجیتال و چاپ افست انجام میشود همچنین کلیه فاکتور ها را می توانید بصورت ساده و کاربن دار NCR ثبت سفارش کنید. اگر تیراژ پایین و تحویل فوری می خواهید چاپ دیجیتال بهترین انتخاب می باشد و اگر تیراژ بالا و قیمت مناسب می خواهید چاپ افست انتخاب مناسب تری می باشد.

درصورتی قصد سفارش طراحی و چاپ تراکت را دارید می توانید به صفحه چاپ تراکت جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت مراجعه کنید.

چاپ فاکتور تک رنگ مشکی ساده و کاربن دار ncr

چاپ انواع فاکتور فروش

طراحی و چاپ انواع فاکتور ساده و کاربن دار (ncr) 

چاپ فاکتور کاربن دار و ساده در ابعاد دلخواه

فاکتور مشکی کاربن دار

شروع قیمت: 466000 تومان

فاکتور رنگی a5

فاکتور دورنگ مشکی و قرمز

شروع قیمت: 440000 تومان

فاکتور دورنگ

فاکتور دورنگ کاربن دار

شروع قیمت: 446000 تومان

  • هریک بسته فاکتور= 100 برگ
  • فاکتور تک برگی = 100برگ سفید
  • فاکتور 2 برگی = 50 برگ سفید + 50 برگ کاغذ رنگ
  • فاکتور 3 برگی = 33 برک سفید + 33 برگ رنگی + 33 برگ رنگ دیگر

جنس کاغذ برگ اول 80 گرمی سفید از برند های معتبر در بازار می باشد و برگ های دوم و سوم 65 گرم الوان اندونزی می باشد.

نمونه طراحی و چاپ فاکتور

فاکتور فروش چیست؟

فاکتور ، که گاهی فاکتور فروش نیز خوانده می شود ، سندی است که توسط یک ارائه دهنده کالا یا خدمات به خریدار ارائه می شود. فاکتور تعهد خریدار را برای پرداخت مشخص می کند که باعث ایجاد حساب دریافتی می شود. به عبارت دیگر ، فاکتور تأیید کتبی توافق نامه خریدار و فروشنده برای کالاها یا خدمات است.

سایز فاکتورچاپ سری A , B
صحافیمنگنه ای و سرچسب
شماره زنیبرجسته و چاپی
نحوه ارسالداخل تهران اسنپ، شهرستان باربری و تیپاکس

فاکتور فروش به شما کمک می کند ضمن بهبود تصویر شرکت خود ، سوابق دقیق از فروش خود داشته باشید. اگر می خواهید اطلاعاتی مانند مبلغ از پیش تعیین شده و شرایط فروش را اضافه کنید ، یک فاکتور فروش سفارشی خریداری کنید. می توانید فاکتور فروش سفارشی را با طراحی خود را بصورت آنلاین از طریق سایت چاپ برگ زرین سفارش دهید. بنابراین ، اگر ظاهر متمایزی را ترجیح می دهید ، می توانید فاکتورهای فروش خود را به صورت سفارشی طراحی کنید.

از دیگر محصولات برگ زرین دیدن فرمایید.

فاکتور کاربن دار چه نوع فاکتوری است؟
 

مزایای فاکتور فروش

فرم های فاکتور فروش اسناد بسیار مهمی برای مشاغل وابسته به فروش کالا هستند. خرید فرم های فاکتور چند برگی به شما امکان می دهد نسخه ای از آن را به مشتری خود ارائه دهید و یکی را برای سوابق خود نگه دارید.

فاکتور فروش سفارشی هر روز توسط تجارت ها برای معامله در قالب فروش کالا و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجا نمونه هایی از مشاغل که از فاکتورهای فروش استفاده می کنند آورده شده است:

یک فروشگاه عمومی که انواع کالاهای تجاری را به فروش می رساند ، از یک فاکتور رسید با آرم شرکت برای ساختن نام تجاری قوی تر استفاده می کند. فروشگاه هایی که ابزار ، تجهیزات ، مصالح ساختمانی و غیره می فروشد نیز از فاکتور فروش استفاده می کنند. این موضوع اهمیت فاکتور فروش را نشان می دهد.

چه زمانی باید از فاکتور فروش سفارشی استفاده کنیم؟

فاکتورهای فروش سفارشی برای مشاغل شما شخصی سازی شده است و می توانید در هر بار فروش کالایی از خدمات از آن استفاده کنید. برای ثبت جزئیات فروش مانند شرح مورد موجود ، تاریخ ، نام خریدار ، آدرس و سایر موارد مربوط به فروش استفاده می شود. آن ها از کاغذهای کربن لس ساخته شده اند ، بنابراین مشتری می تواند نسخه ای از آن را دریافت کند و شما یکی را برای سوابق خود نگه دارید.

نحوه طراحی فاکتورهای فروش

آیا می خواهید فاکتورهای فروش را بصورت آنلاین سفارش دهید؟ ما طیف گسترده ای برای فاکتورها و برگه های فروش سفارشی برای برآورده ساختن نیازهای شما در اختیار داریم. چه به فرم های 2 برگی و چه فاکتورهای 3 برگی نیاز داشته باشید ، مجتمع ما می توانند همه نیازهای مشتریان را فراهم کنند. بنابراین اگر به فاکتور فروش سفارشی نیاز دارید ، ما به شما کمک می کنیم. ما در تمام مراحل کار با شما در ارتباط خواهیم بود تا از صحت تمام اطلاعات و مطابقت فاکتورهای شما با هویت برند خود اطمینان حاصل کنید.

فاکتورها به صورت کتابچه با 100 برگ در هر بسته چاپ و ساخته می شوند. شما این گزینه را خواهید داشت که تعداد قطعات ، شماره گذاری ، اندازه ، مقدار ، رنگ و غیره را انتخاب کنید. ما طیف گسترده ای از الگوها را ارائه می دهیم ، بنابراین آنچه که طبق سلیقه و نیاز شما است را انتخاب نمایید. شما همچنین می توانید فاکتورهای فروش را به صورت تمام رنگی سفارش دهید. شایان ذکر است که خدمات چاپ فاکتور مجتمع زرین مقرون به صرفه ، حرفه ای و با کیفیت عالی است.

مشخصه برجسته مجتمع چاپ برگ زرین ، تعهد آن ها در ارائه محصولات برتر است که تضمین می کند شما بهترین قیمت را برای یک محصول دریافت می کنید. فاکتورهای فروشی که در مجتمع زرین طراحی و چاپ می شود هم در اندازه A4 و هم در اندازه A5 قابلیت سفارشی شدن دارند.

تفاوت قبض رسید و فاکتور فروش

در بعضی از کسب و کار ها مشاهده می شود که پولی یا شی داخل شرکت رد و بدل می شود و طرفین برای اینکه تایید کنند آن شی را دریافت کرده اند یک برگه به نام قبض رسید به شخص دیگر ارائه می دهد. امروز از قبض ها بیشتر در پارکینگ خودرو استفاده می شود. قبض رسید نسبت به فاکتور فروش اکثر در اندازه دسته چک و یا اندازه A6 14.5*5 طراحی می شوند.  در صورتی که نیاز به چاپ قبض دارید باز می توانید بصورت آنلاین در سایت ما سفارش دهید.

تقویت مارک تجاری با استفاده از فاکتور فروش سفارشی

اغلب اوقات ، چاپ نام تجاری روی فاکتورهای فروشتان می تواند اقدامات ظریفی باشد که شما در جهت دستیابی به شناخت برند خود انجام می دهید. کارهای کوچک مانند شخصی سازی دفتر رسید شما با آرم کسب و کار شما می تواند تا حد زیادی باعث تقویت نام تجاری شما در ذهن مشتریان شود. از این گذشته ، هر بار که رسید دریافت می کنند ، آرم شما را نیز می بینند.

شخصی سازی فاکتور فروش با نام کسب و کار شما نمای کاملاً حرفه ای دارد که تجارت شما را توسعه می دهد و آن را بیشتر و بهتر به مشتریان می شناساند. رسیدهای شخصی می تواند به شما کمک کند تا شما را با شرکت های بزرگ تر که ممکن است منابع بیشتری در دسترس داشته باشند قابل مقایسه کند.

مجتمع چاپ برگ زرین به کیفیت محصولات و خدمات عالی که ارائه می دهد افتخار می کند. این مجتمع انواع فاکتورهای تک رنگ ، رنگی و فاکتور کاربن دار چاپ رنگی را ارائه می دهد.

طراحی و چاپ فاکتور ارزان

تیم کاربلد و مجرب مجتمع زرین با آشنایی کامل به امور چاپ و با دارا بودن تجربه کاری طرح مورد نظر مشتریان را طبق سلیقه ی آن ها طراحی می نماید. چاپ فاکتور ارزان تحریر تک برگی ، دو برگی و سه برگی از جمله فاکتور های قابل عرضه در این مجموعه می باشد.

فاکتور تحریر برعکس فاکتور کاربن لس جهت کپی کردن به کاربن نیاز دارد. در این مجتمع برای چاپ فاکتور فروش از کاغذهای تحریر و کاربن با کیفیت استفاده می شود. فاکتورهایی که در این مجموعه چاپ می شوند بسیار با کیفیت و صحافی شده هستند. این فاکتورها روی کاغذ 80 گرم چاپ خواهند شد.

فاکتورهای فروشی که در این مجتمع چاپ می شود در اندازه A4 وA5  در دسترس هستند. البته این امکان وجود دارد که فاکتور فروش با توجه به نیازهای مشتریان سفارشی و اختصاصی طراحی و چاپ شود.

4.7/5 - (15 امتیاز)