هدایای تبلیغاتی سال 1403

مجتمع چاپ برگ زرین هر سال برای آن دسته از مشتریان خود که به دنبال هدایای تبلیغاتی هستند تا در پایان سال از مشتریان خود تقدیر نموده و به رسم تشکر هدیه ای ارزنده ای را تقدیم نمایند. مفتخر می باشد  هدایای ارزنده ای را جمع اوری و با انواع حک و چاپ های زیبا آرامش خاطر را به شما به ارمغان آورد. انتخاب از شما و چاپ و تحویل و ارسال از ما.

جهت سفارش در ساعات اداری با شماره تلفن 44758040 – 44758050 – 021 – شماره تلگرام 09396112596

هدایای تبلیغاتی 1403 | سررسید، سالنامه، تقویم رومیزی و دیواری، خودکار، ست مدیریتی، ساعت رو میزی

لیست هدایای تبلیغاتی 1403

خودکار و جاکارتی | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار و جاکارتی
خودکار فلز 131 | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار فلز 131
تاچ فلز گیره طلایی | هدایای تبلیغاتی 1403
تاچ فلز گیره طلایی
خودکار کد 17 | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار کد 17
خودکار کد 4 | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار کد 4
خودکار مشکی نقره ای 138 | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار مشکی نقره ای 138
خودکار سفید 138 | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار سفید 138
خودکار رنگی 138 | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار رنگی 138
خودکار سفید نقره ای کد 138 | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار سفید نقره ای کد 138
خودکار کد 18 | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار کد 18
خودکار فلز A | هدایای تبلیغاتی 1403
خودکار فلز A

طلاکوب ، داغ کوب و لیزر

چاپ لوگو و متن بصورت طلا کوب
تومان 150.000 تا 100 جلد / جلد اضافی 1.500 تومان
  • لیزر فایبر / تا هزار عدد = 200.000 تومان
  • پلاک مولتی استایل / هر سانت = 1.000 تومان
  • چاپ سیلک / تا 100 عدد = 250.000 تومان
  • فلت بد (چاپ روی اجسام)/ هر سانت = 200 تومان
خدمات ویژه

ساخت کلیشه

  • جهت سررسید تا سایز 8*8 / 130.000 تومان
  • جهت تقویم رو میزی تا سایز3*20 / 150.000 تومان

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی را می توان مواردی توصیف کرد که برای اهداف تبلیغاتی در ارتباطات بازاریابی استفاده می شوند و معمولاً حاوی آرم شرکت ها هستند.

هدایای تبلیغاتی ، کالاهای تبلیغاتی ، مواردی هستند که در بازاریابی شرکت ها یا سازمان گنجانده شده اند. آن ها برای افزایش آگاهی از برند ، شناسایی یا وفاداری به مارک تجاری ، برای ارتقا شرکت ، رویداد ویژه یا کمپین بازاریابی استفاده می شوند. ارائه محصولات تبلیغاتی به کارمندان و مشتریان بالقوه باعث ارتقا برند می شود ، نظر آن ها را درباره شرکت شما بهبود می بخشد و به آن ها کمک می کند محصولات یا خدمات شما را به خاطر بسپارند. این هدایا یک ابزار قدرتمند بازاریابی هستند که اغلب بازدهی بهتری نسبت به ابزارهای قابل مقایسه دارند.

بهترین موارد برای هدیه دادن چیست؟

هر موردی که برای مصرف کننده مفید باشد یا با تصویر برند شما مطابقت داشته باشد ، برای استفاده به عنوان هدیه مناسب است. بهترین کالای واقعی به میزان زیادی به مخاطبان هدف شما و تصویری که شرکت شما می خواهد برای عموم به تصویر بکشد بستگی دارد. اگر در انتخاب بهترین کالای ممکن به کمک نیاز دارید ، لطفا با تیم فروش ما تماس بگیرید. آن ها با تجربه خود قادر به ارائه مشاوره های ارزشمند خواهند بود. شماره تلفن 02144758040 ، همچنین می توانید در تلگرام و واتساپ به شماره 09396112596 پیام دهید. درصورتی که در تلگرام شماره ای پیدا نشد به ایدی @bargezarrin81 پیام دهید.

امروز با وجود بیماری کرونا (کوید 11) بهترین و کاربری ترین هدیه ای که می توان به مشتریان خود داد یک ماسک با کیفیت که در گوشه ای از آن نام برند شما چاپ شده است می باشد. بهتر هست بدانید ما در برگ زرین خدمات چاپ روی ماسک و همچنین تولید ماسک پارچه ای (ماسک تریکو سه لایه و ماسک غواصی) را نیز انجام می دهیم و برای چاپ از روش های چاپ سیلک ، چاپ سابلیمیشن ، چاپ تامپو و چاپ مدیا استفاده می کنیم.

چیزی که ما را از رقابت متمایز می کند.

این روزها ، مشاغل با رشد روبرو شده اند و بنابراین در جستجوی راه هایی هستند تا با بافتن جنبه های تاریخی و اجتماعی در محصولات خود ، خود را در معرض دید قرار دهند.

آنچه ما را متمایز می کند ، رویکرد برتر ما در زمینه نوآوری است. اکثر شرکت های تجارت الکترونیکی بر قیمت پایین و تحویل سریع تأکید می کنند ، اما ما گزینه های هدفمندتری را ارائه می دهیم که به مشاغل کمک می کند تا با مخاطبان قبلی و مخاطبان جدید سازگار شوند. ما می توانیم از طریق کالاهای کاربردی ، استاندارد و سازگار با محیط زیست ، به شما کمک کنیم تا شرکت شما را بهتر به مخاطبان بشناسانیم.

روش های موفق بازاریابی از طریق هدایای تبلیغاتی چیست؟

این روزها سازمان ها و موسسات در زمینه های مختلف در تلاشند تا بهترین هدیه بازاریابی متناسب با محصولات خدمات این شرکت را پیدا کرده و انتخاب کنند و همچنین مخاطبان آن را به خود جلب کنند. معمولاً هدایای بازاریابی از گروه کالاهای مفید و کاربردی برای استفاده روزانه و شخصی است و مواردی از جمله نام شرکت ، آدرس ، آرم ، اطلاعات تماس شرکت و پیام تبلیغاتی بر روی آن چاپ می شود.

چرا هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی به کار برده می شود؟

دلایل زیادی برای استفاده از هدایای تبلیغاتی در تجارت وجود دارد. هدایای تبلیغاتی معمولا موارد کاربردی است که می تواند به مشتریان یا کارمندان اهدا شود. هدیه های تبلیغاتی را می توان در هر زمان از سال اهدا کرد و بسته به هدف آن ها متفاوت باشد.

اجرای موارد تبلیغاتی یکی از راه های جذب مشاغل جدید است. این مورد را در نظر بگیرید که اگر یک هدیه تبلیغاتی با آرم خود را، اهدا کنید ، همه مشتریان چیزی با آرم شما در آن خواهند داشت.

دادن هدایای تبلیغاتی این روزها کاری بسیار عادی برای شرکت ها شده است و تعدادی از آن ها از همین هدایا برای کمک به تبلیغ برند خود و برقراری ارتباط خوب با مشتری استفاده می کنند. این اقلام معمولاً به عنوان تبلیغات و هدایای تجاری استفاده می شوند که بین مشتریان خاص توزیع می شوند. این امر تأثیر زیادی بر تجارت و نام تجاری آن می گذارد.

ویژگی های هدایای تبلیغاتی

هر مورد خاصی که شما یا شرکتتان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می کنید ، باید به نوعی برای گیرنده مفید باشد. این باعث می شود که هدیه قابل توجه باشد. همچنین به شما در یادآوری کار شما و آنچه که شما ارائه می دهید کمک می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نام تجاری یا نشان تجاری خود را بر روی عناصری که انتخاب کرده اید بچسبانید یا چاپ کنید و این برای تبلیغاتی که باعث پیشرفت شرکت شما می شود به خوبی کار خواهد کرد.

هنگام انتخاب موارد برای مشتریان تجاری خود ، باید مجموعه ای از هدایای تبلیغاتی و شرکتی را انتخاب کنید که نه تنها قابل استفاده بلکه کاربردی نیز باشد. اینها به ایجاد یک تصویر تجاری خوب کمک می کند. مراقب باشید آنچه برای کالاهای تبلیغاتی خود انتخاب می کنید به نام تجاری شما آسیب نرساند. نوع کالایی که به مشتریان ارائه می دهید باید مورد قبول آن ها باشد.

هرکدام را که انتخاب می کنید ، هدایای تبلیغاتی شما باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. می توانید آن ها را به طور خاص از هم متمایز کنید تا مشتریان هدف شما احساس خاص بودن کنند. شما می توانید این موارد را در روزها یا مناسبت های خاص یا در رویدادهای خاصی که مختص شما و آن ها است برای مشتریان خاص خود ارسال کنید. به این ترتیب نام شرکت شما به راحتی شناخته و به خاطر سپرده می شود. آنها می توانند نه تنها برای تبلیغ شرکت شما بلکه به عنوان هدایای انگیزشی ، تجاری و کارمندان نیز مورد استفاده قرار گیرند.

هدایای تبلیغاتی کانون آگهی تبلیغاتی برگ زرین

وقتی برای صرفه جویی در وقت و هزینه خود به دنبال کالاهای هدیه برای تبلیغات خود هستید ، بهتر است با یک سایت معتبر مانند برگ زرین رجوع کنید. این مجتمع طیف گسترده ای از محصولات را متناسب با نیازهای شما ارائه می دهد و دارای یک کاتالوگ است که می توان به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید. کانون آگهی تبلیغاتی برگ زرین بسته به میزان هدایای تبلیغاتی که قصد هدیه دادن دارید ، دارای آیتم های با کیفیت خوب و متناسب با نوع موارد مورد نظر شما هستند.

4.4/5 - (8 امتیاز)

با کلیک بر روی هر یک از گزینه های زیر میتوانید وارد نرم افزار موردنظر شده و اقدام به سفارش و مشاوره نمایید.

تلفن های تماس: 02144758040 – 09396112596

مجتمع چاپ و تبلیغات برگ زرین | لوگو

باما تماس بگیرید

شماره تماس

02144758040-50

سروش + تلگرام و واتساپ

09396112596

پست الکترونیکی

bargezarrin.print[at]gmail.com

مشاوره تلفنی رایگان

همین الان ، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد و دکمه درخواست را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان یکی از کارشناسان ما با شما تماس حاصل فرمایید.