خدمات برش لیزر و حکاکی

خدمات برش لیزر و حکاکی در غرب تهران

ارائه خدمات برش لیزری در مجتمع چاپ برگ زرین

انجام کلیه خدمات برش لیزر و حکاکی بر روی انواع متریال

برش اختصاصی انواع لوگو و آرم شرکت ها و سازمان ها ، برش انواع متن و حروف برجسته و ……

روی طلق اکریلیک ، ام دی اف ، پلاکسی گلاس و مولتی استایل ….. 

در رنگ ها و جلوه های طلایی ، نقره ای و یا انواع رنگ های مورد نظر شما 

ما در مجتمع چاپ برگ زرین خدمات طراحی و ساخت انواع تندیس ، لوح تقدیر ، منو ، نشان سینه ، پلاک ، تابلو ، ساعت دیواری اختصاصی ، ماکت ، پرچم رو میزی ، جا خودکار ، لوگو برجسته و… را برای شما با بهترین کیفیت و تحویل فوری انجام می دهیم.

تحویل فوری در غرب تهران

نمومه کارهای برش لیزر و حکاکی

طراحی و تولید ماسک ضد کرونا

ما در برگ زرین در راستای کمک به هموطنان عزیز در این روز های سخت ، آماده ارائه خدمات تولید ماسک می باشم و شما عزیزان نیز می توانید هر تعداد که بخواهید سفارش تولید ماسک کنید و ما در کوتاه ترین زمان ماسک در طرح و تعداد مورد نظر شما را طراحی و تولید می کنیم. محل کار ما کاملا از نظر بهداشتی بسیار تمیز می باشد و تمامی افراد که مشغول به کار میشوند هر روز با مواد ضد عفونی شده ، قبل از ورود ، ضد عفونی میشوند و بعد شروع به فعالیت می کنند. حال ما در مجتمع برگ زرین آماده خدمات رسانی می باشیم و می توانیم روزانه هزاران ماسک تولید و در اخیتار شما قرار دهیم.

ساخت جا دستمال کاغذی اختصاصی

تولید و ساخت جادستمال کاغذی اختصاصی (چوبی ، پلاکسی ) با آرم و لوگوی شما با طرح ها و رنگ های مورد پسند شما مناسب برای رستوران ها ، هتل ها ، شرکت ها ، فست فودها ، نهاد ها ، شرکت ها ، منازل و هدایای تبلیغاتی در مجتمع چاپ برگ زرین به تعداد دلخواه شما

ساخت جا دستمال کاغذی اختصاصی
امتیاز بدید به این مطلب page