چاپ روی ماسک

خدمات چاپ ماسک در استان تهران

برگ زرین خدمات چاپ روی ماسک را برای شما با بهترین کیفیت و با مدل های مختلف ارائه می دهد.

تلفن مجتمع : داخلی (1) – 4475805044758040 – 021:44712105

 مشاوره و سفارش :خانم پرویزی همراه  09215015016

تلگرام و واتساپ ارسال و دریافت طرح : 09215015016

 

در این مجتمع چاپ آرم و لوگوی شما روی ماسک با شیوه های مختلف و متناسب با رنگ و جنس پارچه ماسک شما پذیرفته می شود .
مجتمع چاپ برگ زرین با دارا بودن امکانات و افراد ماهر نیازهای چاپی شما در اسرع وقت و با دقت وافر برطرف می نماید .

در ابتدا به انواع شیوه های چاپ روی ماسک می پردازیم و محاسن و معایب آن را نیز با هم بررسی نموده
و بعد تصویر هر نمونه چاپی را برای آشنایی بیشتر شما در ذیل درج خواهیم نمود.

مدل و قیمت ماسک های موجود برای خرید

نمونه ماسک سه لایه پزشکی

چاپ روی ماسک تبلیغاتی سه لایه پزشکی رنگ سفید و آبی

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید و یا در تلگرام و واتساپ پیام دهید.

ماسک سه لایه پزشکی در دورنگ سفید و آبی موجود می باشد.

روش چاپ بصورت تک رنگ و دیجیتالی خواهد بود.

نمونه ماسک سه بعدی

چاپ ماسک سه بعدی

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید و یا در تلگرام و واتساپ پیام دهید.

ماسک سه بعدی که به دلیل گرمای هوا مناسب ترین گزینه و با کیفیت ترین گزینه می باشد

رنگهای سفارشی در تیراژ بالا پذیرفته می شود.

نمونه ماسک سه بعد پارچه تترون

ماسک سه بعدی پارچه تترون

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید و یا در تلگرام و واتساپ پیام دهید.

ماسک سه بعدی که به دلیل گرمای هوا مناسب ترین گزینه و با کیفیت ترین گزینه می باشد

رنگهای سفارشی در تیراژ بالا پذیرفته می شود.

نمونه ماسک پارچه غواصی

نمونه ماسک پارچه غواصی

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید و یا در تلگرام و واتساپ پیام دهید.

ماسک غواصی در دورنگ مشکی و سفید موجود می باشد.

رنگهای سفارشی در تیراژ بالای 1200 عدد پذیرفته می شود.

نمونه ماسک تریکو سه لایه

نمونه کار ماسک تریکو

جهت استعلام قیمت تماس بگیرید و یا در تلگرام و واتساپ پیام دهید.

ماسک سه بعدی که به دلیل گرمای هوا مناسب ترین گزینه و با کیفیت ترین گزینه می باشد

رنگهای سفارشی در تیراژ بالا پذیرفته می شود.

قیمت چاپ روی ماسک

 روش های مختلف چاپ روی ماسک با توجه به لوگو ، رنگ لوگو ، اندازه ، و رنگ پارچه متفاوت می باشد بنابر این  قیمت چاپ متفاوت به شرح زیر می باشد.

چاپ سیلک اسکرین (شابلونی) : رنگ اورینت و پگمینت 

چاپ رنگ پلاستیزول و سریکول 

(توجه داشته باشید که در روش چاپ سیلک زیر 1000 عدد هزار عدد محاسبه می شود)

چاپ سابلیمیشن: 

چاپ مدیا حرارتی : تک رنگ کاتری – رنگی(کام پرینت ) 

یاد آوری :در چاپ سابلیمیشن و مدیا هم زیر 100 عدد صد تا محاسبه می گردد %  و قیمت ها با توجه به تعداد و اندازه و ترکیب رنگ لوگوی شما مشخص می گردد

چاپ روی ماسک با سیلک اسکرین (شابلونی)

چاپ روی ماسک با سیلک اسکرین (شابلونی) :
در این روش لوگو و نوشته شما روی شابلون و توری مخصوص عکاسی می شود و با انواع رنگ های مختلف روی ماسک انتقالی می یابد .
این روش نسبت به تامپو سرعت کمتری دارد
در روش چاپ سیلک می توان بستگی به نیاز شما در این مجموعه از رنگهای اورینت ، پلاستیزول ، پیگمنت و pvc استفاده کرد. چاپ سیلک اسکرین برای کارهای تیراژ دار مناسب است و در این شیوه غیر از رنگ پلاستیزول که با پرس حرارتی تثبیت می شود. بقیه ماسک ها بعد از چاپ باید استرلیزه مجدد شود .

نمونه چاپ سیلک روی ماسک

چاپ روی ماسک با سابلیمیشن‌

چاپ روی ماسک با سابلیمیشن‌:
این روش روی پارچه های قابل شستشو و مقاوم در برابر حرارت انجام می پذیرد . چون در اینگونه چاپ جهت انتقال چاپ ، پارچه زیر پرس حرارت حدود ۲۰۰ درجه قرار می گیرد و همچنین رنگ پارچه بایستی سفید و روشن باشد تا چاپ بخوبی نمایان شود .

یکی از محاسن این نوع چاپ استفاده از طیف مختلف رنگ است و محدودیت استفاده از رنگ در این چاپ نیست و می توان چاپ عکس روی ماسک را با بهترین کیفیت در این روش انجام داد و به هیچ عنوان هم با شستشو از بین نمی رود و آسیب نمی بیند همچنین چون زیر پرس حرارت قرار می گیرد نیاز به استریل مجدد نمی باشد و برای سفارش های کم تیراژ هم مقرون به صرفه می باشد. از معایب این روش پایین بودن سرعت کار و هزینه نسبتا بالای آن می باشد .

نمونه چاپ سابلیمیشن روی ماسک

چاپ مدیا (رول حرارتی )

چاپ مدیا :
در این روش لوگو شما با کاتر پلاتر روی رول های حرارتی (مدیا مخصوص ) برش و روی پارچه با پرس حرارتی تثبیت می شود . لوگو ها در این روش هم تک رنگ و هم می تواند رنگی باشد . در روش رنگی لوگو روی مدیا چاپ و دور بُری می گردد و چاپ از کیفیت بسیار بالای برخورد است و می توان چاپ تصویر روی ماسک و چاپ عکس صورت روی ماسک را با کیفیت بالا در این روش انجام داد.
مانند لوگو های که بیشتر با برچسب های مخصوص روی لباس های ورزشی نوشته می شود . حروف و لوگو در این روش باید به اندازه ای باشد که قابلیت برش داشته باشد . برای سفارش های تیراژ دار و کم تیراژ مناسب است. نمونه چاپ های انجام شده روی ماسک در مجتمع چاپ برگ زرین

نمونه چاپ مدیا روی ماسک

چاپ تامپو

چاپ با تامپو : در این شیوه که بیشتر روی ماسک های با رنگ روشن جواب می دهد لوگو و نوشته شما روی فلز فولادی حک می گردد و بعد به وسیله پد مخصوص ، رنگ از کلیشه فولادی به روی ماسک انتقال می یابد . برای کارهای تیراژ دار مناسب است و نسبت به سایر چاپ ها مقرون به صرفه می باشد. چاپ لوگو روی ماسک که جزئیات و نوشته ریزی دارد لوگو مورد نظر در این نوع چاپ بهتر و با قیمت مناسب  چاپ می شود.لوگو در این شیوه و در این مجتمع بصورت تک رنگ چاپ می شود.
رنگ های مورد استفاده بیشتر pvc بوده و انواع و اقسام مختلفی از ایرانی تا اروپایی هم دارد.
در این شیوهحتما باید ماسک ها بعد از چاپ استرلیزه مجدد گردد.

نمونه چاپ تامپو روی ماسک

سوالات متداول برای سفارش ماسک

شما طرح ، نوع جنس ماسک ، رنگ ماسک و همچنین تعداد مورد نیاز خود را مشخص نمایید پیش فاکتور برای شما ارسال می شود و بعد از پرداخت تمام مبلغ و یا 50 الی 70 درصد مبلغ ، سفارش ثبت و درپروسه تولید و چاپ قرار می گیرد .

ما در برگ زرین چاپ روی ماسک رو با چهار روش شابلونی ،تامپو ، سابلیمیشن و مدیا انجام میدهیم .
چاپ شابلونی = لوگو بصورت تک رنگ چاپ می شود و این روش به دلیل گرفتن شابلون و هزینه جدای شابلون برای تعداد پایین مناسب نمی باشد.
چاپ تامپو = این روش مناسب برای چاپ متن روی ماسک می باشد که می تواند جزئیات کوچک را با کیفیت بالا چاپ کند.
چاپ سابلیمیشن = روش سابلیمیشن می توان گفت بهترین روش می باشد چون هر گونه رنگ که در طرح مورد نظر باشد بر روی ماسک چاپ می شود به شرط اینکه رنگ ماسک روشن باشد.
چاپ مدیا : دونوع است تک رنگ و چاپی .

در روش چاپ مدیا بر روی ماسک طرح بصورت لیبل با حرارت بالا بر روی ماسک تثبیت می شود. در این روش لوگو و یا نوشته باید بصورتی باشد که امکان دوربری با کاترپلاتر و تثبیت روی ماسک را داشته باشد.

همانطور که در سوال قبل در مورد روش های چاپ توضیح دادم ، بهتر هست بدانید درهر چهار روش چاپ قابل شستشو می باشند و از بین نمی روند.

پروسه چاپ روی ماسک زحمات بسیاری دارد ، حال فرقی نمی کند شما 1 عدد سفارش دهید یا هزار عدد بی شک یک سری زحمات انجام شود به همین دلیل هزینه چاپ تعداد پایین، بالا می باشد. بهتر هست اگر در تهران هستید بصورت حضوری به مجتمع چاپ برگ زرین سر بزنید و نمونه کار ها را از نزدیک مشاهده فرمایید و سفارش خود را در صورت تمایل ثبت کنید.

بهترین ماسکی که بتوان روی آن چاپ کرد

1- ماسک غواصی ( رنگهای موجود سفید ، مشکی ، کرمی ، طوسی )

 

2- ماسک پارچه تترون سه بعدی

 

3- ماسک پارچه تریکو سه لایه

ماسک پارچه تریکو سه لایه (لایه رو وپشت تریکو لایه میانی اسبان باند سوزنی) بسیار لطیف و ماندگار رنگ های موجود (سفید ، مشکی و زغالی)

 

قیمت چاپ روی ماسک
اورینت و پیگمنت هر رنگ 680/000 تومان
(زیر 1000 تا هزار تا حساب میشه)
چاپ پلاستیزول و یا سریکول  هر رنگ 1/200/000 تومان
(زیر 1000 تا هزار تا حساب میشه)
چاپ پودری هر عدد 3/500
(زیر 500 عدد ، 500 عدد محاسبه می شود)
مدیا کاتری هر عدد 3000
مدیای چاپی با دور بری 4/0500
سابلیمیشن: 4/000

زیر 100 تا صد تا محاسبه می گردد

از مشتریان خوش نام ما

توضیحات

نحوه چاپ روی ماسک صورت پارچه ای. در این مقاله نحوه چاپ روی ماسک صورت پارچه ای بیان می شود. برای آشنایی با این موضوع و مزیت های چاپ روی آن در ادامه ما را همراهی کنید.

امروزه ماسک های صورت به بخشی از عادت های روزمره شهروندان تبدیل شده است زیرا در حال حاضر جهان با بیماری همه گیر COVID-19 مبارزه می کند. و اکنون با توصیه وزارت بهداشت مبنی بر اینکه همه باید از ماسک پارچه ای در ملا عام استفاده کنند ، به یک ضرورت تبدیل شده اند.

مردم ماسک های صورت را در انواع رنگ ها و سبک ها و همچنین تزئین شده با آرم و طرح های خاص خود می خواهند. اکثر ماسک های پارچه ای قابل کشش هستند و از چند لایه مواد ساخته شده اند ، دو کیفیتی که چاپ آن ها به سختی دشوار است. باید این مورد را در نظر بگیرید که ماسک های صورت برای استفاده در صورت شما مفید هستند. به این معنی که شما می بایست از مواد شیمیایی مانند چسب پلاستیک در سطح ماسک که مشتریان شما در برابر صورت خود استفاده می کنند ، خودداری کنید.

با شیوع بیشتر و بیشتر ماسک ها ، شک نداریم که تقاضای ماسک های سفارشی صورت بسیار زیاد خواهد بود. با افزایش تقاضا ، نوآوری در صنعت چاپ صفحه ماسک صورت افزایش می یابد و چاپ موفقیت آمیز ماسک صورت را آسان تر می کند. در این مقاله ، ما به بهترین روش های چاپ روی ماسک های پارچه ای صورت خواهیم پرداخت.

چرا باید از ماسک استفاده بشود؟

در حال حاضر توصیه می شود که در فضاهای عمومی که حفظ فاصله اجتماعی دشوار است ، از ماسک صورت استفاده شود.

ماسک های صورت غیر جراحی 100٪ موثر نیستند ، اما به گفته کارشناسان این ماسک ها می توانند در کاهش خطر برای خود و سایر افراد تأثیرگذار باشند. بنابراین منطقی است که وقتی بیرون هستید ، از یکی از آن ها استفاده نمایید.

در حقیقت ، بسیاری از مشاغل هنگام استفاده از ماسک صورت هنگام خروج از خانه نیاز به استفاده از ماسک صورت دارند. ماسک ها به هنگام انتقال در مناطق شلوغ کمک می کنند تا انتقال بیماری محدود شود. آن ها راهی آسان برای محافظت از شما و دیگران در اطراف شما در برابر واقعیت های سخت دنیای امروز هستند.

ماسک های صورت قابل چاپ چیست؟

بسیاری از شرکت ها از فرصت استفاده کرده و شروع به چاپ ماسک صورت خود کرده اند. ماسک های صورت قابل چاپ ، به زبان ساده ، ماسک های سفارشی صورت هستند. از آرم شرکت شما گرفته تا یک طراحی جذاب و جالب می توانید روی آن ها چاپ کنید. این ماسک های سفارشی صورت یک روش عالی برای تبلیغات و همچنین محافظت از خریداران و کارمندان در هنگام فعالیت در کسب و کار شما هستند. به عنوان مثال ، اگر سیاستی داشته باشید که هر کس قبل از ورود به محل کار ، از ماسک صورت استفاده کند. علاوه بر این ، مشتری می تواند هنگام خروج از مرکز تأسیسات شما ، به آن ها کمک کند تا دنیا را به مکانی امن تر برای همه تبدیل کند.

مزیت های چاپ روی ماسک

استفاده از ماسک توسط کارمندان شما نه تنها از آن ها محافظت می کند بلکه برند شما را نیز به نمایش می گذارد. ماسک صورت قابل چاپ با آرم می تواند یک مکمل خوب برای کسب و کار شما باشد. آن ها کمک می کنند تا به مشتریان خود بگویید که شما امنیت خود و کارمند خود را بسیار جدی می گیرید. این امر باعث اعتماد مشتری به تجارت شما خواهد شد و به او در بازگشت در آینده کمک خواهد کرد.

علاوه بر این ، به مشتریانی که فاقد ماسک هستند می توان ماسک صورت سفارشی داد. این موارد به ویژه در صورتی که تجارت شما ایجاب کند کلیه کارمندان و مشتریان از ماسک صورت استفاده کنند بسیار مفید است. دیگر نیازی نیست که این مشتریان را پس بزنید. ماسک های سفارشی صورت نیز یک ابزار تبلیغاتی عالی است. مشتریان شما ممکن است در حالی که یکی از آن ها را به کار می برند به مشاغل یا خدمات دیگر مراجعه کنند. این می تواند در عین ایمن بودن یک ابزار ساده اما موثر در ارتقا تجارت شما باشد.

سخن پایانی

مجتمع چاپ برگ زرین نزدیک به 20 سال می باشد که در غرب تهران فعالیت می کند و تا به امروز در 90 درصد کارهای چاپی و تبلیغات خدمات به مشتریان خود ارائه داده است. حال با وجود استفاده ضروری از ماسک صورت ، یکی از بهترین روش برای تبلیغات در سال 1399 چاپ لوگو + تصویر و متن تبلیغاتی بر روی ماسک می باشد. همچنین استفاده از ماسک در محل کار که لوگو شرکت بر روی آن نقش بسته می تواند جلب توجه بسیاری کند حال برگ زرین با ارائه خدمات چاپ روی ماسک می تواند این خدمات را به شما عزیزان در سراسر تهران و کشور عزیزمان ایران ارائه دهد.

برای سفارش کافی هست نوع ماسک + تعداد + نوع چاپ و طرح مورد نظراتان در تلگرام 09215015016 پیام دهید. جهت مشاوره نیز می توایند بصورت 24 ساعته  با شماره 09196852631 در تماس باشید.

4.4/5 - (7 امتیاز)