چاپ روی ماسک

برگ زرین خدمات چاپ روی ماسک را برای شما با بهترین کیفیت و با مدل های مختلف ارائه می دهد.

تلگرام : 09396112596

تلفن مجتمع : 44712105 – 44735764 – 44758050 – 44758040 :021

همراه : 09196852631 خانم نجفی

 

در این مجتمع چاپ آرم و لوگوی شما روی ماسک با شیوه های مختلف و متناسب با رنگ و جنس پارچه ماسک شما پذیرفته می شود .
مجتمع چاپ برگ زرین با دارا بودن امکانات و افراد ماهر نیازهای چاپی شما در اسرع وقت و با دقت وافر برطرف می نماید .

در ابتدا به انواع شیوه های چاپ روی ماسک می پردازیم و محاسن و معایب آن را نیز با هم بررسی نموده
و بعد تصویر هر نمونه چاپی را برای آشنایی بیشتر شما در ذیل درج خواهیم نمود.

انواع چاپ روی ماسک

نمونه چاپ تامپو

چاپ روی ماسک | چاپ تامپو

چاپ تامپو

چاپ با تامپو : در این شیوه که بیشتر روی ماسک های با رنگ روشن جواب می دهد لوگو و نوشته شما روی فلز فولادی حک می گردد و بعد به وسیله پد مخصوص ، رنگ از کلیشه فولادی به روی ماسک انتقال می یابد . برای کارهای تیراژ دار مناسب است و نسبت به سایر چاپ ها مقرون به صرفه می باشد. چاپ لوگو روی ماسک که جزئیات و نوشته ریزی دارد لوگو مورد نظر در این نوع چاپ بهتر و با قیمت مناسب  چاپ می شود.همچنین لوگو در این شیوه و در این مجتمع بصورت تک رنگ چاپ می شود.
رنگ های مورد استفاده بیشتر pvc بوده و انواع و اقسام مختلفی از ایرانی تا اروپایی هم دارد.
در این شیوهحتما باید ماسک ها بعد از چاپ استرلیزه مجدد گردد.

نمونه چاپ سیلک

چاپ روی ماسک سفید

چاپ روی ماسک با سیلک

چاپ روی ماسک با سیلک :
در این روش لوگو و نوشته شما روی شابلون و توری مخصوص عکاسی می شود و با انواع رنگ های مختلف روی ماسک انتقالی می یابد .
این روش نسبت به تامپو سرعت کمتری دارد
در روش چاپ سیلک می توان بستگی به نیاز شما در این مجموعه از رنگهای pvc , پیگمنت ، اورینت ، پلاستیزول استفاده کرد. چاپ سیلک برای کارهای تیراژ دار مناسب است و در این شیوه غیر از رنگ پلاستیزول که با پرس حرارتی تثبیت می شود. بقیه چاپ ها باید استرلیزه مجدد شود .

نمونه چاپ سابلیمیشن

چاپ روی ماسک سابلیمیشن

چاپ روی ماسک با سابلیمیشن‌

چاپ روی ماسک با سابلیمیشن‌:
این روش روی پارچه های قابل شستشو و مقاوم در برابر حرارت انجام می پذیرد . چون در اینگونه چاپ جهت انتقال چاپ ، پارچه زیر پرس حرارت حدود ۲۰۰ درجه قرار می گیرد و همچنین رنگ پارچه بایستی سفید و روشن باشد تا چاپ بخوبی نمایان شود .

یکی از محاسن این نوع چاپ استفاده از طیف مختلف رنگ است و محدودیت استفاده از رنگ در این چاپ نیست و می توان چاپ عکس روی ماسک را با بهترین کیفیت در این روش انجام داد و به هیچ عنوان هم با شستشو از بین نمی رود و آسیب نمی بیند همچنین چون زیر پرس حرارت قرار می گیرد نیاز به استریل مجدد نمی باشد و برای سفارش های کم تیراژ هم مقرون به صرفه می باشد. از معایب این روش پایین بودن سرعت کار و هزینه نسبتا بالای آن می باشد .

نمونه چاپ مدیا (رول حرارتی )

ماسک با چاپ مدیای

چاپ مدیا (رول حرارتی )

چاپ مدیا :
در این روش لوگو شما با کاتر پلاتر روی رول های حرارتی (مدیا مخصوص ) برش و روی پارچه با پرس حرارتی تثبیت می شود . لوگو ها در این روش هم تک رنگ و هم می تواند رنگی باشد . در روش رنگی لوگو روی مدیا چاپ و دور بُری می گردد و چاپ از کیفیت بسیار بالای برخورد است و می توان چاپ تصویر روی ماسک و چاپ عکس صورت روی ماسک را با کیفیت بالا در این روش انجام داد.
مانند لوگو های که بیشتر با برچسب های مخصوص روی لباس های ورزشی نوشته می شود . حروف و لوگو در این روش باید به اندازه ای باشد که قابلیت برش داشته باشد . برای سفارش های تیراژ دار و کم تیراژ مناسب است. نمونه چاپ های انجام شده روی ماسک در مجتمع چاپ برگ زرین

مدل و قیمت ماسک های موجود برای خرید

نمونه ماسک تریکو سه لایه

نمونه ماسک تریکو سه لایه

قیمت عمده ماسک پارچه تریکو (سه لایه)

 • 100 تا 500 : 10/5 هزار تومان
 • بالای 500 تا1000: 10 هزار تومان
 • تا 5000:/8/5 هزار تومان
 • تا 10000: 7/5 هزار تومان
 • بالای 10000: 6/500 هزار تومان

نمونه ماسک اسپان باند

نمونه ماسک اسپان باند

قیمت عمده ماسک خام (پارچه اسپان باند سوزنی 2 لایه ):

 • 100 تا 500 : 4000 هزار تومان
 • بالای 500 تا1000: 3500 هزار تومان
 • تا 5000: 3/2 هزار تومان
 • تا 10000: 3 هزار تومان
 • بالای 10000: 2500 هزار تومان

نمونه ماسک پارچه غواصی

نمونه ماسک پارچه غواصی

قیمت عمده ماسک خام (پارچه غواصی ):

 • 100 تا 500 : 7/5 هزار تومان
 • بالای 500 تا1000: 6/5 هزار تومان
 • تا 5000: 5/5 هزار تومان
 • تا 10000: 5 هزار تومان
 • بالای 10000: 4 هزار تومان

سوالات متداول برای سفارش ماسک

شما طرح ، نوع جنس ماسک ، رنگ ماسک  و همچنین تعداد مورد نیاز خود را مشخص نمایید  پیش فاکتور برای شما ارسال می شود و بعد از پرداخت تمام مبلغ و یا 50 الی 70 درصد مبلغ ، سفارش ثبت و درپروسه تولید و چاپ  قرار می گیرد .

ما در برگ زرین چاپ روی ماسک رو با چهار روش شابلونی ،تامپو ، سابلیمیشن و مدیا انجام میدهیم .
چاپ شابلونی = لوگو بصورت تک رنگ چاپ می شود و این روش به دلیل گرفتن شابلون و هزینه جدای شابلون برای تعداد پایین مناسب نمی باشد.
چاپ تامپو = این روش مناسب برای چاپ متن روی ماسک می باشد که می تواند جزئیات کوچک را با کیفیت بالا چاپ کند.
چاپ سابلیمیشن = روش سابلیمیشن می توان گفت بهترین روش می باشد چون هر گونه رنگ که در طرح مورد نظر باشد بر روی ماسک چاپ می شود به شرط اینکه رنگ ماسک روشن باشد.
چاپ مدیا : دونوع است تک رنگ و چاپی .

در روش چاپ مدیا بر روی ماسک طرح بصورت لیبل با حرارت بالا بر روی ماسک تثبیت می شود. در این روش لوگو و یا نوشته باید بصورتی باشد که امکان دوربری با کاترپلاتر و تثبیت روی ماسک را داشته باشد.

همانطور که در سوال قبل در مورد روش های چاپ توضیح دادم ، بهتر هست بدانید درهر چهار روش چاپ قابل شستشو می باشند و از بین نمی روند.

پروسه چاپ روی ماسک زحمات بسیاری دارد ، حال فرقی نمی کند شما 1 عدد سفارش دهید یا هزار عدد بی شک یک سری زحمات انجام شود به همین دلیل هزینه چاپ تعداد پایین، بالا می باشد. بهتر هست اگر در تهران هستید بصورت حضوری به مجتمع چاپ برگ زرین سر بزنید و نمونه کار ها را از نزدیک مشاهده فرمایید و سفارش خود را در صورت تمایل ثبت کنید.

بهترین ماسکی که بتوان روی آن چاپ کرد

1- ماسک غواصی ( رنگهای موجود سفید ، مشکی ، کرمی ، طوسی )

قیمت ماسک غواصی

100 تا 500 : 7/500 تومان
بالای 500 تا1000: 6/500 تومان
تا 5000: 5/500 تومان
تا 10000: 5/000 تومان
بالای 10000: 4/000 تومان

2- ماسک پارچه اسپان باند سوزنی 2 لایه

قیمت ماسک اسپان باند خام

100 تا 500 : 4000 تومان
بالای 500 تا1000: 3500 تومان
تا 5000: 3200 تومان
تا 10000: 3000 تومان
بالای 10000: 2500 تومان

3- ماسک پارچه تریکو سه لایه

ماسک پارچه تریکو سه لایه (لایه رو وپشت تریکو لایه میانی اسبان باند سوزنی) بسیار لطیف و ماندگار رنگ های موجود (سفید ، مشکی و زغالی)

قیمت ماسک پارچه تریکو

100 تا 500 : 10/500 تومان
بالای 500 تا1000: 10/000 تومان
تا 5000: 8/500 تومان
تا 10000: 7500 تومان
بالای 10000: 6/500 تومان

قیمت چاپ روی ماسک (شابلونی)
*اورینت و پیگمنت هر رنگ 000/480 تومان
(زیر 1000 تا هزار تا حساب میشه)
*چاپ پلاستیزول هر رنگ 000/600 تومان
(زیر 1000 تا هزار تا حساب میشه)
*سابلیمیشن و مدیا تک رنگ هر عدد 1500
(زیر 100 عدد صد تا حساب میشه )

مدیای چاپی هرعدد 3500 زیر 100 عدد 100 عدد حساب می شود

توضیحات

نحوه چاپ روی ماسک صورت پارچه ای. در این مقاله نحوه چاپ روی ماسک صورت پارچه ای بیان می شود. برای آشنایی با این موضوع و مزیت های چاپ روی آن در ادامه ما را همراهی کنید.

امروزه ماسک های صورت به بخشی از عادت های روزمره شهروندان تبدیل شده است زیرا در حال حاضر جهان با بیماری همه گیر COVID-19 مبارزه می کند. و اکنون با توصیه وزارت بهداشت مبنی بر اینکه همه باید از ماسک پارچه ای در ملا عام استفاده کنند ، به یک ضرورت تبدیل شده اند.

مردم ماسک های صورت را در انواع رنگ ها و سبک ها و همچنین تزئین شده با آرم و طرح های خاص خود می خواهند. اکثر ماسک های پارچه ای قابل کشش هستند و از چند لایه مواد ساخته شده اند ، دو کیفیتی که چاپ آن ها به سختی دشوار است. باید این مورد را در نظر بگیرید که ماسک های صورت برای استفاده در صورت شما مفید هستند. به این معنی که شما می بایست از مواد شیمیایی مانند چسب پلاستیک در سطح ماسک که مشتریان شما در برابر صورت خود استفاده می کنند ، خودداری کنید.

با شیوع بیشتر و بیشتر ماسک ها ، شک نداریم که تقاضای ماسک های سفارشی صورت بسیار زیاد خواهد بود. با افزایش تقاضا ، نوآوری در صنعت چاپ صفحه ماسک صورت افزایش می یابد و چاپ موفقیت آمیز ماسک صورت را آسان تر می کند. در این مقاله ، ما به بهترین روش های چاپ روی ماسک های پارچه ای صورت خواهیم پرداخت.

چرا باید از ماسک استفاده بشود؟

در حال حاضر توصیه می شود که در فضاهای عمومی که حفظ فاصله اجتماعی دشوار است ، از ماسک صورت استفاده شود.

ماسک های صورت غیر جراحی 100٪ موثر نیستند ، اما به گفته کارشناسان این ماسک ها می توانند در کاهش خطر برای خود و سایر افراد تأثیرگذار باشند. بنابراین منطقی است که وقتی بیرون هستید ، از یکی از آن ها استفاده نمایید.

در حقیقت ، بسیاری از مشاغل هنگام استفاده از ماسک صورت هنگام خروج از خانه نیاز به استفاده از ماسک صورت دارند. ماسک ها به هنگام انتقال در مناطق شلوغ کمک می کنند تا انتقال بیماری محدود شود. آن ها راهی آسان برای محافظت از شما و دیگران در اطراف شما در برابر واقعیت های سخت دنیای امروز هستند.

ماسک های صورت قابل چاپ چیست؟

بسیاری از شرکت ها از فرصت استفاده کرده و شروع به چاپ ماسک صورت خود کرده اند. ماسک های صورت قابل چاپ ، به زبان ساده ، ماسک های سفارشی صورت هستند. از آرم شرکت شما گرفته تا یک طراحی جذاب و جالب می توانید روی آن ها چاپ کنید. این ماسک های سفارشی صورت یک روش عالی برای تبلیغات و همچنین محافظت از خریداران و کارمندان در هنگام فعالیت در کسب و کار شما هستند. به عنوان مثال ، اگر سیاستی داشته باشید که هر کس قبل از ورود به محل کار ، از ماسک صورت استفاده کند. علاوه بر این ، مشتری می تواند هنگام خروج از مرکز تأسیسات شما ، به آن ها کمک کند تا دنیا را به مکانی امن تر برای همه تبدیل کند.

مزیت های چاپ روی ماسک

استفاده از ماسک توسط کارمندان شما نه تنها از آن ها محافظت می کند بلکه برند شما را نیز به نمایش می گذارد. ماسک صورت قابل چاپ با آرم می تواند یک مکمل خوب برای کسب و کار شما باشد. آن ها کمک می کنند تا به مشتریان خود بگویید که شما امنیت خود و کارمند خود را بسیار جدی می گیرید. این امر باعث اعتماد مشتری به تجارت شما خواهد شد و به او در بازگشت در آینده کمک خواهد کرد.

علاوه بر این ، به مشتریانی که فاقد ماسک هستند می توان ماسک صورت سفارشی داد. این موارد به ویژه در صورتی که تجارت شما ایجاب کند کلیه کارمندان و مشتریان از ماسک صورت استفاده کنند بسیار مفید است. دیگر نیازی نیست که این مشتریان را پس بزنید. ماسک های سفارشی صورت نیز یک ابزار تبلیغاتی عالی است. مشتریان شما ممکن است در حالی که یکی از آن ها را به کار می برند به مشاغل یا خدمات دیگر مراجعه کنند. این می تواند در عین ایمن بودن یک ابزار ساده اما موثر در ارتقا تجارت شما باشد.

سخن پایانی

مجتمع چاپ برگ زرین نزدیک به 20 سال می باشد که در غرب تهران فعالیت می کند و تا به امروز در 90 درصد کارهای چاپی و تبلیغات خدمات به مشتریان خود ارائه داده است. حال با وجود استفاده ضروری از ماسک صورت ، یکی از بهترین روش برای تبلیغات در سال 1399 چاپ لوگو + تصویر و متن تبلیغاتی بر روی ماسک می باشد. همچنین استفاده از ماسک در محل کار که لوگو شرکت بر روی آن نقش بسته می تواند جلب توجه بسیاری کند حال برگ زرین با ارائه خدمات چاپ روی ماسک می تواند این خدمات را به شما عزیزان در سراسر تهران و کشور عزیزمان ایران ارائه دهد.

برای سفارش کافی هست نوع ماسک + تعداد + نوع چاپ و طرح مورد نظراتان در تلگرام و واتساب شرکت به شماره 09396112596 و یا آیدی تلگرام @bargezarrin81 پیام دهید . برای ارسال پیام بر روی روش های مورد نظر کلیک فرمایید.

4.7 3 votes
Article Rating

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *