چاپ بادکنک

اخذ آنلاین چاپ بر روی بادکنک با بهترین کیفیت در طرح و رنگ بندی مختلف ، قابل ارسال به تمام نقاط کشور

قیمت انواع چاپ بادکنک در سال 1403 (قیمت به تومان)

چاپ بادکنک فوری در تهران | چاپ برگ زرین
جنس بادکنک (رنگ جور) تعداد قیمت با چاپ
بادکنک با نی و بست 
500 2/400/000 تومان
1000 3/300/000 تومان
  • بدون نی و بست مبلغ 400تومان برای هر بادکنک کم می گردد
  • مناسب برای جشن تولد و میهمانی ها و مجالس
مشاوه خانم پرویزی 09215015016 تلفن شرکت 02144758050

توضیحات

چاپ بادکنک | Print Balloon

چاپ بادکنک امروزه به یکی از آسان‌ترین، کم هزینه‌ترین و موثرترین روش‌های تبلیغاتی تبدیل شده است. حس و حال زیبایی که بادکنک روی روحیه افراد دارد باعث شده تا تبلیغ به وسیله آن نیز به همان اندازه موثر واقع شود. البته کاربرد زیاد بادکنک در مراسمات رسمی و غیررسمی نیز زمینه تاثیرگذاری و نمایش بیشتر تبلیغات را فراهم کرده است.

علاوه بر تبلیغات می‌توانید در تولدها، مراسم ازدواج و … با چاپ پیامی خاص یا تبریک، احساس خود را بهتر بیان کنید. اما آیا چاپ بادکنک به همان سادگی است که فکر می‌کنیم؟ مزایای چاپ روی بادکنک برای تبلیغ کسب و کارمان در چه حدی است؟ در ادامه متن اطلاعات کامل و جامعی درباره بیزینس جذاب چاپ بادکنک در اختیار شما قرار می‌دهیم.

چاپ بادکنک چیست؟

واژه چاپ بادکنک شاید برای عده‌ای عجیب و ناآشنا باشد اما قطعا همه در مراسم‌ها، تولدها یا همایش‌ها بادکنک‌هایی که دارای طرح، لوگو، نوشته یا تصویر هستند را به وفور مشاهده کرده‌ایم. چاپ هر نوع تصویر و نوشته با استفاده از رنگ و جوهر روی بادکنک در حوزه چاپ بادکنک قرار می‌گیرد که به منظور تبلیغ کسب وکار، انتقال پیام در قالب کلمه، جمله یا شعر، خلق فضایی زیباتر و … انجام می‌شود. ازچاپ بادکنک به عنوان یک روش تبلیغاتی سودآور، موثر و در عین حال مقرون به صرفه برای معرفی و تبلیغ کسب و کارهای کوچک و بزرگ بسیاراستفاده می‌شود.

چاپ روی بادکنک
چاپ روی بادکنک

انواع چاپ بادکنک

امروزه چاپ بادکنک عمدتا با روش چاپ سیلک انجام می‌گیرد. چاپ سیلک از گذشته‌های دور همواره مورد استفاده بشر بوده و بهترین روش چاپ روی بادکنک به شمار می‌رود. تصویر، لوگو، آرم یا پیام تبلیغاتی شما به وسیله چاپ سیلک با وضوح و کیفیت بالایی روی بادکنک حک می‌شود و رنگ کامل به بافت آن نفوذ می‌کند. در این نوع چاپ تصویر مورد نظر روی یک توری از جنس ابریشم یا پلی استر ایجاد می‌شود و با قرار دادن بادکنک زیر این صفحه و پخش کردن رنگ روی توری با کمک کاردک، تصویر روی بادکنک نقش می‌بندد.

دستگاه چاپ بادکنک

در گذشته چاپ بادکنک به صورت دستی انجام می‌شد که روند کار بسیار کند پیش می‌رفت. بعد از مدتی به لطف دستگاه چاپ بادکنک نیمه اتوماتیک حدود 1000 عدد بادکنک در دو ساعت چاپ می‌شد. الان در اکثر مراکز پیشرفته از دستگاه‌های تمام اتوماتیک استفاده می‌کنند و حدود 1000 بادکنک در کمتر از یک ساعت چاپ می‌شود. این دستگاه‌ها به صورت اتوماتیک بادکنک‌ها را پر از باد می‌کنند، طرح را روی آن‌ها ایجاد کرده و پس از خشک کردن طرح و خالی کردن بادکنک، کار بسته بندی را نیز انجام می‌دهند.

ما در مجتمع چاپ برگ زرین با استفاده از بروز ترین دستگاه چاپ روی بادکنک ، قادر به چاپ 1000 عدد بادکنک در طی 4 ساعت می باشیم.

نحوه چاپ روی بادکنک

چاپ سفارشی بادکنک در ظاهر شاید آسان به نظر بیاید اما در واقع حساسیت بالایی می‌طلبد و سختی‌های خاص خود را دارد. خاصیت کشسان بادکنک یکی از مهم‌ترین دلایل سختی چاپ روی بادکنک است و فقط در حالت بادشده می‌توان روی آن طرح ایجاد کرد. چاپ باید طوری انجام شود که بعد از خشک شدن جوهر و خالی شدن بادکنک، جوهر نریزد و طرح ناقص نشود. میزان بادشدن بادکنک باید به اندازه‌ای باشد که هنگام پرشدن و یا قراردادن شابلون روی آن، نترکد که این نیز یکی دیگر از دشواری‌های چاپ بادکنک است. اما مراحل کامل چاپ روی بادکنک به چه صورت است؟ پایه و اساس چاپ شیلک روی بادکنک چه به صورت دستی و یا با استفاده از دستگاه‌های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک یکی است که در ادامه به زبانی ساده به ذکر مراحل آن می‌پردازیم.

مرحله اول چاپ بادکنک

1- در مرحله اول طرح، تصویر یا پیام مورد نظر شما روی کاغذ شفافی به صورت سیاه سفید چاپ می‌شود. اگر ایده‌ای برای چاپ روی بادکنک نداشته باشید بعضی از شرکت‌های چاپ، طراحانی دارند که این کار را برای‌تان انجام می‌دهند.

مرحله دوم چاپ بادکنک

2- در این مرحله یک توری از جنس پلی استر یا ابریشم انتخاب می‌شود که هر چه منافذ و تار و پود این توری بیشتر باشد میتوان تصاویر واضح‌تر و باکیفیت‌تری ایجاد کرد. چهارچوبی از جنس چوب یا فلز در اطراف توری قرار می‌گیرد و یک شابلون ایجاد می‌شود. پس شابلون در واقع از یک توری و چهارچوبی در اطراف آن ساخته شده‌است.

مرحله سوم چاپ بادکنک

3- در این قسمت برای مسدود کردن منافذی که نباید رنگ از آن‌ها عبور کند از ترکیب ماده حساس به نور با لاک یا امولوسیون استفاده می‌کنند و این مواد را با کاردک روی سطح توری پخش می‌کنند.

مرحله چهارم چاپ بادکنک

4- در این مرحله کاغذی که طرح روی آن پرینت شده‌است را روی توری قرار می‌دهند و از بالا به آن نور می‌تابانند. قسمت‌های سیاه کاغذ که در واقع همان طرح است نور را عبور نمی‌دهند و نور فقط به باقی قسمت‌های کاغذ که سفید است می‌خورد و از آن‌ها عبور می‌کند و به توری می‌رسد. وقتی که نوری به توری برسد، امولوسیون یا ماده حساس به نور سفت می‌شود.

مرحله پنجم چاپ بادکنک

5- حال که طرح مورد نظر روی توری ایجاد شده است بادنک را زیر شابلون قرار می‌دهند و رنگ مخصوص را روی توری به وسیله کاردک پخش می‌کنند. رنگ از قسمت‌های سخت شده به وسیله نور عبور نمی‌کند و از سایر منافذ باز توری عبور کرده و روی بادکنک نقش می‌بندد.

مرحله ششم چاپ بادکنک

6- در این مرحله که نقش مورد نظر روی بادکنک حک شد به وسیله خشک کن، رنگ خشک شده و بادکنک از باد خالی می‌شود. طرح و مواد حساس به نور روی توری بوسیله حلال‌های مخصوص پاک می‌شوند تا توری برای ایجاد طرح‌های جدید آماده شود.

مزایای چاپ بادکنک

بادکنک‌ها پایه ثابت مراسم‌های ازدواج، تولدها، دورهمی‌ها، همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، مراسم‌های یادبود و.. هستند زیرا فضای بسیار زیبا و دلنشینی خلق می‌کنند. بادکنک حس شادی و شور زیادی نه تنها در کودکان بلکه در بزرگسالان نیز ایجاد می‌کند. از چاپ بادکنک برای رساندن پیام یا تبریک تولد و ازدواج در مراسمات استفاده می‌شود.

اما تبلیغ کسب و کار، خدمات و حرفه از مهم‎ترین فواید چاپ بادکنک است زیرا بادکنک در مکان‌های زیادی استفاده می‌شود و تبلیغات شما به صورت گسترده‌ای در معرض دید قرار می‌گیرد. همچنین با هدیه دادن بادکنک به کودکان، آن‌ها را به برگشت دوباره ترغیب می‌کنید. والدین کودک نیز با دیدن شادی فرزندان‌شان بیزنس و شرکت شما را به دیگران معرفی می‌کنند.

نیازی نیست همیشه به فکر تبلیغات با هزینه کلان باشید زیرا گاهی ایده‌های ساده با هزینه کمتر بیشترین بازدهی را دارند. چاپ بادکنک یکی از موثرترین و مقرون به صرفه‌ترین راه‌های تبلیغاتی است که در دنیا به آن توجه ویژه‌ای می‌شود و اکثر کسب و کارها و شرکت‌های بزرگ دنیا از آن برای تبلیغ استفاده می‌کنند.

چاپ تصویر روی بادکنک برای معرفی کاندیدهای انتخابات و شعارشان نیز انجام می‌شود که روش تبلیغی کم‌هزینه اما کارآمدی است. انواع کسب و کارها مثل رستوران‌ها، برندها، بوتیک‌ها، فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها و هر کسب و کار کوچک یا بزرگ دیگری که در ذهن‌تان است می‌توانند از چاپ بادکنک برای معرفی خود و خدمات‌شان به مردم استفاده کنند. روی بادکنک‌های تبلیغی معمولا لوگو، نماد، آدرس، شماره و نوع خدمات دهی چاپ می‌شود.

سایت چاپ برگ زرین

کانون تبلیغاتی برگ زرین با بیست سال سابقه در زمینه چاپ و تبلیغ، هر نوع طرح درخواستی شما را با بالاترین کیفیت و وضوح روی بادکنک چاپ می‌کند. امکان سفارش بادکنک چاپی از 50 عدد به بالا توسط برگ زرین فراهم شده است تا بتوانید مراسم‌ها، تولدها و دورهمی‌های کوچک را نیز با این بادکنک‌های تزئینی و چاپ شده زیباتر کنید. قیمت چاپ بادکنک توسط برگ زرین به نسبت کیفیت و وضوع بالای تصویر بسیار مناسب بوده و سفارشات شما حداکثر طی 24 ساعت آماده و ارسال خواهد شد.

 

چاپ روی بادکنک ، ویژه عروسی ، جشن تولد و اعیاد و مناسب ها فوری حتی 50 عدد

4.5/5 - (2 امتیاز)