منشور اخلاقی

منشور اخلاقی کارکنان برگ زرين کانون تبليغاتي:

• از دیدگاه صاحب نظران نظام اداری ، یک سازمان باید علاوه بر وظایف تشکیلاتی ، فلسفه و رسالت اجتماعی و انسانی نیز داشته باشد. 
• فلسفه و رسالت هر سازمان موجب پرورش هوشمندی ، پختگی و ژرف نگری کارکنان می شود به گونه ای که اندیشه های کارکنان آنان را در چارچوب انسانی و اجتماعی قرار می دهد تا بتوانند رفتارشان را در همان ساختار بروز دهند. باید برای انجام رسالت همگانی سازمان با یکدیگر سخت تلاش کنند و این فلسفه و رسالت را منشور اخلاقی می نامند. 
• همه افراد جامعه قابل احترام هستند و نیازمندند که خویشتن را ارزشمند ببینند و این ارزشمندی بر پایه ای محکم استوار است و پابرجاترین و سالم ترین عزت نفس بر پایه احترامی که مستحق آنیم استوار است نه بر اساس شهرت یا آوازه ظاهری و تملق ها.
منشور اخلاقی در کانون تبلیغاتی برگ زرین بر دو وجه استوار است :

1. کسانی که بعنوان مشتری و یا ارباب رجوع و  بصورتهای مختلف با ما ارتباط دارند. 
2. کسانی که ارائه خدمت به مراجعان را بر عهده دارند.
محورهای منشور اخلاقی بر پایه :
1. نظم و انضباط در محل کار 
2. آراستگی ظاهری
3. وقت شناسی
4. برخورد خوب با ارباب رجوع و رعایت ادب و احترام و نزاکت 
5. انجام امور بر اساس عدل و انصاف 
6. انجام امور ارباب رجوع در کمترین زمان ممکن

خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان با رعایت منشور اخلاقی در انجام هر چه بهتر امور براساس ضوابط و مقررات در پویایی و رشد چشمگیر سازمان نقش دارند.
عهد نامه :
در پیشگاه خداوند متعال با خود عهد می بندم که همه روزه و در تمامی ساعات با ظاهری آراسته و در محیطی منظم و در نهایت نظم و انضباط و ادب و احترام با برخوردی نیک و پسندیده با ارباب رجوع ، و همکاران تعامل برقرار نموده و در کوتاهترین زمان ممکن امور محوله را در کمال صداقت و رعایت انصاف به انجام رسانیده و در صورت برآورده نشدن خواست  ارباب رجوع توضیحات کافی برای روشن شدن ذهن آنان ارائه نمایم و در راستای اهداف متعالی سازمان و کشور، خود را مقید به اجرای رسالت ، ‌اصول و منشور ذیل دانسته و پایبند باشم.
منشور اخلاقی :

• در حفظ نظم محل کار ، ‌اتاق و میز تحریر خود خواهم کوشید چون نظم و انضباط نشانگر شخصیت ایمان و اعتقاد فرد به خدمت صادقانه است.
• در کمال ادب و فروتنی ، تواضع و احترام و خوشرویی با بزرگتر ها و کسانی که از خویش در این زمینه پیشکسوت بوده و صاحب تجارب و نقش ارزنده در به ثمر رسیدن این مجموعه بوده رفتار نمایم.
• با کمال خوشرویی از ارباب رجوع استقبال و پس از انجام کار با کمال خوشرویی او را بدرقه نمایم چون اعتقاد دارم ارباب رجوع ولی نعمت ما هستند. و فلسفه وجودی ما جز بازکردن گره و حل نمودن مشکلی از مشکلات ارباب رجوع نیست و نه اضافه نمودن مشکل بر مشکلاتش  …..
• تعلقات سازمانی را در خود می پرورانیم و به همکاران احترام می گذاریم تا با همدلی در جهت کرامت و رضایت ارباب رجوع و همکارانمان گام برداریم.
• انجام صحیح و سریع امور محوله را جزء وظیفه خود دانسته و با توجه به گرانبها تر بودن وقت از طلا در کوتاهترین زمان ممکن خواسته هایشان را با توجه به ضوابط اجابت نماییم. 
• از هرگونه بحث و گفتگوی غیر حضوری و پافشاری و اصرار غیر معمول در رابطه با اثبات نظرات به حق و قانونی با ارباب رجوع خودداری و درصورت قانع نشدن با کمال احترام ایشان را جهت راهنمایی به مقامات بالاتر معرفی خواهیم نمود. 
• از نارضایتی ارباب رجوع در صورت برخورد نامناسب ناخواسته متأثر و با فروتنی از او عذر خواهی و در نهایت افتخار از او تشکر نماییم. 
• مشتاقانه به نظرات و دیدگاههای ارباب رجوع گوش داده و از انتقاد و پیشنهاد ایشان در رابطه با اصلاح رفتار و تغییر روش انجام کار بر اساس مقررات استفاده می کنیم.
• نهایت تلاش و سعی وافر خود را خواهیم نمود همانطور که کانون را محیط امن و قابل اعتماد برای رفع نیازها تبلیغاتی ، توسعه کسب و کار و توانایی های مشتری قرار می دهم . محیط کانون را هم نیز بستری برای افزایش توانمندی ها ، رشد خلاقیت و شعور و دانش همکاران نیز قرار دهم تا بتوانم سهمی هر چند کوچک در توسعه و بالندگی این جهان هستی داشته باشم .

 

4/5 - (1 امتیاز)
این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با کلیک بر روی هر یک از گزینه های زیر میتوانید وارد نرم افزار موردنظر شده و اقدام به سفارش و مشاوره نمایید.

تلفن های تماس: 02144758040 – 09396112596

مجتمع چاپ و تبلیغات برگ زرین | لوگو

باما تماس بگیرید

شماره تماس

02144758040-50

سروش + تلگرام و واتساپ

09396112596

پست الکترونیکی

bargezarrin.print[at]gmail.com

مشاوره تلفنی رایگان

همین الان ، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد و دکمه درخواست را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان یکی از کارشناسان ما با شما تماس حاصل فرمایید.